gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2012 Ölümle İlgili Sözler, Ölümle İlgili Mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2012 ölüm mesajları, ölüm sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, elbette ki hiçbir derdin çaresi ölüm değildir. Ölüm, intihar zayıf karakterli , aciz insanların ya da aklını kaybetmişlerin yapabileceği bir eylemdir. Ancal bazı durumlar geliyor ki, hayatın gidişine, dert ve sıkıntılara, karşılıksız aşklara isyan edecek noktaya geliyor, duygularımızı ifade edemiyoruz. İşte böyle durumlarda içinizi dökebileceğiniz mesajlarla karşınızdayız. İster facenizden ister msnden, paylaşın, anlaşılın..( Seni seviyorum mesajları için lütfen tıklayın )

Ne Derdime Çaresin Ne Geleceğime Vesile, Senin iÇin öLürüm her gece…

öLüceksem Senin için ÖLürüm Yaşarsamda Senin için yaşarım gülüm, Senin için yaşarken öLmeyide severim..

Sevenler Gece öLürmüş derler ya bebeğim ben senin için ne gece ne gunduz oluyorum her saniye senin için hayata küsüyorum!

Herşeyin Bir Güzelliği Vardır, Nasılki yaşamayı Seviyorsak öLmeyide Sevmeliyiz.

Ariflerin ölümüne üzülmeyin o gafillerin gözünden kaybolmak içindir. ( Süleyman Hilmi Tunahan )

Ayakta Ölmek Dizlerinin üstünde yaşamaktan iyidir

İnsanlar uykudadır, öldükleri vakit …

Uyuyan insan Yarı öLü insandır.

Kabre yılanlar dışardan gelir sanmayınız. Sizin kötü amelleriniz kabirde sizin için engerek yılanıdır. ( Abbadi )

Ölenin kıyameti kopmuştur. ( Hadis-i Şerif )

Ölümü istemek güzel değildir. Ölüme hazırlıklı olmak güzeldir. ( Mehmet Feyiz Efendi )

Ölümün bizi nerede beklediği belli değil, iyisi mi biz onu her yerde bekleyelim. ( Montaigne )

Ölüm, bazen ceza, bazen bir armağan, çoğu zaman da bir lütuftur. ( Seneca )

Ölülere kötü söylemeyin. Zira bu sebeple hayattaki yakınlarını incitmiş olursunuz. ( Hadis-i Şerif )

Ölüm eski bir şeydir, amma her insana yeni görünür. ( Turgenyev )

Sana nasihat edici olarak ölüm yeter. ( Hadis-i Şerif )

Üç şey ölümün ardından kabre gider: Ailesi, malı ve ameli. Bunlardan ikisi döner, birisi kalır. Dönenler: ailesi ve malı, kalan da: amelidir. ( Hadis-i Şerif )

Meyve veren ağaca kuru denilmediği gib, eseri devam eden zevâta da ölü denmez. ( Süleyman Hilmi Tunahan )

Toprak Olarak geldik Toprak oLarak Göçeceğiz Bu yalan Dünyadan..

öLüm Kalbime işliyor her gece sen benden gittin gideli!

Hayatı Seninle buLmuşken öLümü Seninle Yaşadım neden böyle OLdu insafsız Neden!

Yaşasakta bir sebebimiz yok artık, öLümle Kankayım Artık!

Seni Sevmekse Kaderim Severim, Senin için öLmekse Alın yazım öLürüm Gülüm…

Biz Ne hayata bağlı kalırız Bu Alemde Neden Hayat Bizi Yaşatır bu Alemin içinde, öLümle Arkadaş Olmuş gecelerimiz Biz gecelerin Adamıyız.

Aşk Seni Sevmekse Aşık Oldum öLmek gerekiyorsa Senin için öLümüde severim senin için…

Aşk için Doğmadım ben Aşk için Öleyim…

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Mart 2016
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    amannn adıı bile korkunç valla ölümmmmmm :dark:dark

2012 Ölümle İlgili Sözler, Ölümle İlgili Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölümle ilgili sözler

ölümle ilgili sözler

ölümle ilgili sözler ölümle ilgili nickler güzel sözler olumle sozler ölmekle *Feryadima sahit gökteki yildizlar gelinlikkefenii giyiyorum, kabrime melekler gösyasi döküyor unut beni be can ölüyorum … *öLüm öLüm Ne KeLime GüLüm..!!! Ben Senin iÇin yaSamayı göze Almışım..!!! * Ayakta ölmek, dizüstü yaşamaktan iyidir. Tactius * İnsanlar uykudadır, öldükleri vakit uyanırlar. Hadis-i Şerif * Kabre...
  2. Aşkla ilgili sözler 2012

Aşkla ilgili sözler 2012

2012 Aşkla ilgili sözler aşkla ilgili güzel kısa anlamlı sözler arıyorum. Facebook sözleride olabilir aşkla alakalı olanlardan teşekkürler.
  3. Cenetle İlgili Sözler Mesajlar

Cenetle İlgili Sözler Mesajlar

Cenetle İlgili Mesajlar Cenetle İlgili Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler.. Bu sayfamızda sizlere Cennet ile ilgili güzel mesajlar ve sözler sunuyor ve diyoruz ki, RAB hepimize cennertinden yer nasip eylesin inşallah! Cennette öyle köşkler vardır ki, içindeki dışındakini, dışındaki içindekini görür. Hz. Muhammed (S.a.v) Cehenneme, kalplerini günahlarla üşütenler girer. Abdulkadir Geylani...
  4. 2012 Aşk İle İlgili Güzel Sözler Mesajlar

2012 Aşk İle İlgili Güzel Sözler Mesajlar

Aşk İle İlgili özlü Sözler Aşk Sözleri Özlü Bir türlü sevdiğinize kendinizi ifade edemiyor musunuz ? O halde aşağıda listelediğimiz birbirinden anlamlı sözleri bir inceleyin bakalım melekler, kimbilir sizi en iyi ifade edenine rastlarsınız :) Aşk oduna yanmayanın kalbi safi olmaz imiş. ( Eşrefoğlu) Aşk, insana vakar, ağırbaşlık, hatta güzellik verir. ( Bernard Show) Aşkı, aşktan başka...
  5. Korkuyla İlgili Sözler ve Mesajlar 2012

Korkuyla İlgili Sözler ve Mesajlar 2012

Korkuyla İlgili Sözler Korkuyla İlgili Anlamlı Sözler Korkuyla İlgili Manalı Sözler Güzel Sözler bölümümüzün bu konusunda, korkuyla ilgili söylenmiş anlamlı sözlerden bazılarını sizlerle paylaşacağız melekler :) Allah korkusundan ağlayan Cehenneme girmez.Hadis-i Şerif Allah korkusundan ürperip tüyleri kalkanın ağaçtan yaprak dökülür gibi günahları dökülür.Hadis-i Şerif...

Sayfayı Paylaş