gebe
  1. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28

2012 Osmanlı Modası Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elvin berfin tarafından paylaşıldı.

2012 Osmanlı Modası tesettürlü gelinlik modelleri beklentisi yüksek tesettürlü bayanların gözlerini kamaştırağını düşünüyoruz. Bu çok özel tasarımlara mutaka yakından bakmanızı tavsiye ediyoruz. Farklı çizgiler ve şık tasarımlar ile en mutlu gününüzde kusursuz ve güzel görünmek istiyorsanız bu modelleri mutlaka denemelisiniz. Gelinliğinizle birlikte tüm aksesuarlarınız; ( duvak, gelintacı, baş çiçeği, gelin çiçeği, takı çantası, takı kurdelaları, kırmızı bel kuşağı, damat yaka çiçeği )Eksiksiz ve Kombinlenmiş olarak hazırlanir
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

cok SIK lar elvin ama gelinlikler gelinleri begenmedim hahaha konu icin tsk ederimm :D:D

elvin berfin bunu beğendi.
2012 Osmanlı Modası Tesettürlü Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vakko Gelinlik Modası 2012 modelleri

Vakko Gelinlik Modası 2012 modelleri

2012 Vakko Gelinlik Modası Vakko gelinlik modelleri yeni Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda 202 yılında dünya evine girecek olanlar için, düğün konuları açmaya devam ediyor ve evlilik hazırlıkları yapanların işlerini bir nebzede olsa kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Henüz gelinlik modelini seçmemiş olan gelin adaylarına ise, Vakko 2012 gelinlik modelleri sunuyor ve bu muhteşem güzel...
  2. Tesettürlü Meleklerimize Son Moda Tesettür Gelinlik Modelleri 2012

Tesettürlü Meleklerimize Son Moda Tesettür Gelinlik Modelleri 2012

tesettür gelinlik modelleri 2012 tesettür gelinlikler Sevgili melekler, tesettür giyim sektörü gün geçtikçe yenilenen tarzı ve modern bakış açısıyla tesettürlü bayanlara pek çok alternatif sunuyor. Biz de evlilik yolunda adım atan tesettürlü meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2012 tesettür gelinlik modelleri içinde en zariflerinden birkaçını sayfamıza taşımak istedik ve gelinlik...
  3. Tesettürlü Meleklerimize 2012-2013 Setrms Kış Modası Tesettür Giyim Modelleri

Tesettürlü Meleklerimize 2012-2013 Setrms Kış Modası Tesettür Giyim Modelleri

tesettür bayan giyim tesettür bayan giyim modelleri Tesettürlü meleklerimize ve sayın misafirlerimize önümüzde ki sezon 2012-2013 kışı için hazırlanmış yeni bir koleksiyonu tanıtmak istiyoruz melekler :) Yaptığı tasarımlarla tesettür modasına farklı bir hava getiren şık ve zarif çizgileriyle tesettürlü bayanların beğenisini kazanan SETRMS tesettür bayan giyim modelleri içinden sizler için...
  4. Tesettürlü gelinliklerde 2013 modası

Tesettürlü gelinliklerde 2013 modası

Bu konu; 2013 tesettürlü gelinlikler ile ilgili bilgiler vermektedir. Yeni sezon gelinliklerin her biri birbirinden güzel. Evlenecek olan meleklerimizin rüyalarını süsleyen bu güzel gelinliklere 2013'te hem sadelik hem de gösteriş bir arada sunulmuş. Tesettürlü gelinliklerin kendilerine has gizemleri ve güzellikleri de dikkat çekmeye devam ediyor. Tesettürlü meleklerimiz bu yaz evlilik...
  5. 2013 Tesettürlü gelinlik modası

2013 Tesettürlü gelinlik modası

Bu konu; tesettürlü gelinlik modelleri hakkında bilgi vermektedir. Bu gelinliklere kesinlikle hayran olacaksınız! İddia ediyorum sadece tesettürlü gelinler değil tüm gelin adayları bu modelleri temel alan gelinlik modelleri çizdireceklerdir tasarımcılara. Bu kadar özenli ve şahane görünen bir gelinliği hangi genç kız istemez ki? İşte genç kızların hayallerini süsleyecek olan birbirinden güzel...

Sayfayı Paylaş