gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Oyp Başvuru Tarihleri ne zaman

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar acaba aranızda 2012 Oyp Başvuru Tarihleri ne zaman bilen var mı? 2012 Oyp Başvuru Tarihleri ne zaman bilen varsa lütfen çok acil olarak bana da yazsın

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 OYP Başvuruları Ne Zaman

OYP Başvuru Tarihi Ne Zaman

OYP’si 196 ve üstü olup tercihte bulunan tüm öğrenciler yerleştirmeye katılabilecek. Yerleştirme işlemleri için tercihler 1-8 Ağustos 2012 tarihleri arasında yapılacak.

Yerleştirme işlemleri için öğrenciler en fazla 10 tercih yapabilecek.

Elektronik ortamda tercih yapacak veliler, tercihleri ..::T.C. MLL ETM BAKANLII::.., ..: ORTARETM KURUMLARINA GE SSTEM :.. veya https://e-okul.meb.gov.tr internet adreslerinde yayımlanan tercih listelerindeki okulların tercih kodlarına göre bireysel olarak yapacak.

Elektronik ortamda tercih yapamayan veliler, tercih ve yerleştirme e-kılavuzunda yer alan ”Yerleştirme İşlemi Tercih Ön Çalışma Formu”nu doldurup imzalayarak okul müdürlüğüne teslim edecek. Tercihler okul müdürlüğü tarafından elektronik olarak onaylanacak.

Tercihlerle ilgili varsa her türlü düzeltme elektronik onaylamadan önce yapılacak. Onaylama işlemi yapıldığı anda öğrencinin tercih işlemi tamamlanmış olacak, aksi takdirde öğrenci tercih yapmamış sayılacak.

2012 Oyp Başvuru Tarihleri ne zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 ygs başvuru tarihi ne zaman

2012 ygs başvuru tarihi ne zaman

Kızlar önümüzde ki yılın ya da bu yılın mı desek, nasıl olsa günler kaldı yıla girmeye :D Her neyse işte 2012 ygs başvuru tarihi ne zaman biliyor musunuz? bilen banada bildirsin.
  2. 2012 DGS sınav başvuru tarihi ne zaman arkadaşlar

2012 DGS sınav başvuru tarihi ne zaman arkadaşlar

2012 DGS sınav başvuru tarihi ne zaman lütfen bilgisi olan varsa bana 2012 DGS sınav başvuru tarihini yazsın arkadaşlar.
  3. ÖMSS Tercih Başvuru Tarihleri ne zaman yazın

ÖMSS Tercih Başvuru Tarihleri ne zaman yazın

Merhaba arkadaşlar aranızda ÖMSS Tercih Başvuru Tarihleri hakkında bilgi sahibi olan kişiler var ise o arkadaşlarımdan ÖMSS Tercih Başvuru Tarihleri hakkında bilgi rica ediyorum.
  4. 2012 Oyp Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak biliyor musunuz

2012 Oyp Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak biliyor musunuz

Arkadaşlar aranızda 2012 Oyp Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak bilen varsa lütfen çok acil tarafından 2012 Oyp Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak yazsın bu sayfadan
  5. 2013 Kpss Başvuru Tarihi ne zaman ?

2013 Kpss Başvuru Tarihi ne zaman ?

2013 yılında kpss sınavına başvurmak isteyenler için yararlı bir paylaşım olduğunu düşünüyorum. 2013 Kpss Başvuruları Tarihi Ne Zaman? 2013 yılı Kpss başvuru tarihleri henüz açıklanmamıştır. Ancak sınav tarihi 6-7 Temmuz 2013 olarak açıklandı. Güncel sınav takvimine Ösym'nin resmi sınav takvimi sitesinden ulaşabilirisniz. Sınav takvimine ulaşmak için 2013 KPSS BAŞVURU ÇİZELGESİ TIKLAYIN

Sayfayı Paylaş