gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Platform Topuk Ayakkabılar Şahane Melekler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

platform topuk ayakkabılar 2012 platform topuk ayakkabı modelleri platform topuklu ayakkabılar

Topuklu ayakkabı, giymesini bilene gerçekten çok yakışır melekler :) Giymesini bilene diyorum çünkü bazen görüyorum, topuklu ayakkabı giyiyorlar ama her an düşeceklermiş gibi yürüyorlar. Bir kadın topuklu giyiyorsa hakkını verecek. Kendine güvenli, sanki ayağında ayakkabı yokmuşçasına rahat yürüyecek :) Eğer siz de işte o benim diyorsanız, 2012 ayakkabı trendleri içinde çok önemli bir yere sahip platform topuklu ayakkabı modellerini sizler için ekliyoruz.. :tik:

BURBERRY

CHRISTIAN LOUBOUTIN

CHRISTIAN LOUBOUTIN

GIANFRANCO FERRE

NINA RICCI

JOHN GALLIANO

JOHN GALLIANO

JOHN GALLIANO

VERSACE

2012 Platform Topuk Ayakkabılar Şahane Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Platform Topuk Ayakkabılar

2011 Platform Topuk Ayakkabılar

2011 platform ayakkabılar 2011 platform topuklu ayakkabılar topuklu ayakkabı modelleri topuk Bayanların vazgeçilmezlerinden olan ayakkabılar platform topuk farkı ile geliyor.Farklı modelleri ve renkleri ile gönlümüzde taht kuran bu ayakkabıları sizler için seçtiğim modellerle buluşturuyorum.
  2. Platform ayakkabılar

Platform ayakkabılar

platform ayakkabı platform ayakkabılar ayakkabilar platforma ayakkabilar en güzel ayakkabılar Bayanlar platform ayakkabılara bayılıyorum.Giyebilenleride tebrik ediyorum :) Topuklu ayakkabı sevenlere çok rahat bir ayakkabı modeli bu Melekler.Şiddetle kullanmanızı tavsiye ederim.Bence özel günler için ideal ...
  3. Fox Shoes Dolgu Topuk  ve Platform Ayakkabılar

Fox Shoes Dolgu Topuk ve Platform Ayakkabılar

fox shoes, dolgu topuk ayakkıbılar, modelleri, resimleri, daha fazla bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Fox shoesden sizler için bu defa çok güzel dolgu topuk severlere modellerini sunuyoruz melekler :D:D
  4. 2012 platform topuk Ayakkabılar

2012 platform topuk Ayakkabılar

2012 ayakkabılar, modelleri, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Platform topuktan vazgeçemeyen sizler için 2012 ayakkabı modasında yer alan ve beğeneceğinizden emin olduğumuz şık 2012 platform topuklu ayakkabıları sizler için bu yazımızda sunuyoruz melekler :)
  5. Şahane Platform Topuklu Ayakkabılar 2012

Şahane Platform Topuklu Ayakkabılar 2012

platform topuklu ayakkabılar 2012 platform topuk ayakkabı modelleri platform topuk ayakkabılar Yürümesi zor da olsa son birkaç senedir hayli popüler olan platform topuklu ayakkabılar 2012 yılında da oldukça rağbet görecek melekler :) Ünlü modacıların defilelerinde bolca kullandığı platform topuklu ayakkabılar, kısa boylu gelin adayları için gelinlik altına da iyi bir seçim, tabi rahat...

Sayfayı Paylaş