gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 PMYO Soru ve Cevapları lazım bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar sizden 2012 PMYO sınavının Soru ve Cevaplarını paylaşmanızı rica ediyorum mümkünse 2012 PMYO Soru ve Cevapları hakkında tüyo bilgi verirseniz çok ama çok sevinirim:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 PMYO Cevap Anahtarı
    PMYO Soru ve Cevapları 1 Temmuz 2012

Polis Akademisi Polis Meslek Yüksekokulları Öğrenci Adaylığı Sınavı (PMYO) 1 Temmuz Pazar günü saat 09.30'da başlayacak ve 2 saat sürecek.
    Sınav 20 merkezde yapılacaktır. Bu merkezler; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Niğde, Samsun, Sivas, Trabzon, Van ve Zonguldak'tır.

Soru ve cevaplara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

2012 PMYO Soru ve Cevap

2012 PMYO Soru ve Cevapları lazım bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Dikey Geçiş Sınavı Soru ve Cevapları

2012 Dikey Geçiş Sınavı Soru ve Cevapları

2012 DGS Soruları ve Cevapları ÖSYM 2012 Dikey Geçiş Sınavı Soru ve Cevapları Dikey Geçiş Sınavı tarihi vwe soru cevapları hakkında bilgi edinmek isteyen Melek'lerimiz, sizi bu konuda aydınlatmak için henüz edindiğimiz bilgiler şöyle; DGS sınavı 15 Temmuz 2012 tarihinde Pazar günü Devlet üniversitesi rektörlüklerinin bulunduğu il merkezi ile Lefkoşa’da bir oturumda yapılacaktır. 2012 DGS...
  2. Nisan 2012 ehliyet sınav soru ve cevapları

Nisan 2012 ehliyet sınav soru ve cevapları

14 Nisan ehliyet sınavı soruları Nisan 2012 ehliyet sınavı cevapları Merhaba Sevgili Melek'ler.. Bu yazımızda 2012 Nisan ehliyet soru ve cevapları hakkında merak ettikleriniz sizlerle paylaşıyor ve şimdiden ehliyet almak isteyipte sınava girecek olan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. 14 Nisan tarihinde yapılacak olan Ehliyet Sınavının soru ve cevapları için sınavdan sonra...
  3. 2012 TUS İlkbahar Soru ve Cevapları

2012 TUS İlkbahar Soru ve Cevapları

2012 TUS İlkbahar Soru ve Cevapları neler lütfen bu konuda bize bilgi verin arkadaşlar.
  4. 1 Temmuz 2012 PMYO Sınav Soruları ve Cevapları acil

1 Temmuz 2012 PMYO Sınav Soruları ve Cevapları acil

Merhaba arkadaşlar sizden çok acil ve mümkünse 1 Temmuz 2012 PMYO Sınav Soruları ve Cevapları hakkında tüyo ve edindiğiniz bilgiler var ise bu başlık adı altında paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. 2012 DGS Soru ve Cevapları istiyorum

2012 DGS Soru ve Cevapları istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizlerden 2012 DGS Soru ve Cevapları hakkında bilgi tüyo ve 2012 DGS Soru ve Cevaplarını paylaşmanızı rica ediyor ve şimdiden 2012 DGS Soru ve Cevapları için çok tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş