gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 PYBS Sınav Sonuçları öğrenmek istiyorum yardım edin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar ben 2012 PYBS Sınav Sonuçlarını bilmek istiyorum acaba nerden 2012 PYBS Sınav Sonuçlarını görebilirim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

PYBS Sınav Sonuçları 2012 - PYBS Sonuçları 2012 Bursluluk Sınavı Sonuçları Bursluluk Sınavı sonuçları açıklanma tarihi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 3 Ağustos günü açıklanacak. Bildiğiniz üzere sınavı Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı ilköğretimin 5. 6. 7. ve 8. sınıfları için ve ortaöğretimin 9. 10. 11. sınıfları için yapılmıştı.

Sonuçlar açıklandı ve gecikmeli olarak sitemizden sizlerin ulaşması için gerekli bağlantılar bağlantılandırıldı.

Taminen 430 TL civarında bir üç aylık alıyor bu bursa hak kazananlar.

PYBS Sonuçları 2012

2012 PYBS Sınav Sonuçları öğrenmek istiyorum yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Tus sınavı sonuçları

2012 Tus sınavı sonuçları

2012 tus sınavı sonuçları tus sonuçları 2012 tus sınavı 2012 sonuçları 2012 yılında gerçekleşecek olan Tus sınavı sonuçları için, linkteki adımları takip edereke bilgi edinebilirsiniz. 2012 TUS yapıldığında, sonuçlarına BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.
  2. Ehliyet Sınav Sonuçları 2012

Ehliyet Sınav Sonuçları 2012

2012 Ehliyet Sınav Sonuçları Ehliyet Sınav Sonuçları 2012 Ehliyet sınav tarihleri ve 2012 ehliyet sınavı sonuçları hakkında bilgi edinmek isteyen melek'lerimiz ve misafirlerimiz için bu sayfamızda ilgili bilgileri yayınlıyoruz. 2012 Ehliyet Sınav Sonuçları 2012 2012 Ehliyet Sınav Tarihleri 10 Aralık 2011 – 12 Aralık 2011 Ehliyet Grubunun sınavı 2012 de yapılacak .Ayrıca 2012 Yılı son...
  3. ÖSYM 2012 sınav sonuçları

ÖSYM 2012 sınav sonuçları

2012 ÖSYM Sınav Sonuçları 2012 ÖSYM Sınav sonuçları sorgulama 2012 2012 yılında gerçekleşen ÖSYM sınav sonuçlarını öğrenmek için BURAYA TIKLAMANIZ yeterlidir arkadaşlar.
  4. AÖF Bütünleme Sınav Sonuçlarını Öğrenmek İçin Tıklayın

AÖF Bütünleme Sınav Sonuçlarını Öğrenmek İçin Tıklayın

Bu konu; aöf bütünleme sınavı sonuçları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, AÖF dün yaptığı açıklamada 2012 bütünleme sınavı sonuçlarının açıklandığı duyurmuş hemen arkasından sonuçları geri çekmişti. Tabi bu süre zarfında sisteme girmeye çalışan öğrenciler sonuçlara ulaşamamışlardı. Akşam saatlerinde yapılan yeni bir açıklamayla sisteme giriş yapılabileceği bildirildi. Eğer...
  5. 2014 YGS Sınav Sonuçları Açıklandı! Sınav Sonucunuzu Öğrenmek İçin Tıklayın!

2014 YGS Sınav Sonuçları Açıklandı! Sınav Sonucunuzu Öğrenmek İçin Tıklayın!

2014 ygs, 2014 ygs sınav sonuçları, ygs sınav sonuçları 2014 ÖSYM bü yük sürpriz yaparak bugün sınav sonuçlarını açıkladı. ÖSYM sınav sonuçları nı haberimizde bulunan linke tıklayarak hemen öğrenebilirsiniz. Ali Demir, YGS sonuçlarının açıklandığını da canlı yayında duyurdu. Adaylar T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden YGS sonuçlarını...

Sayfayı Paylaş