gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Ramazan Ayı Ne Zaman Başlıyor biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bu ayın 20 demi oruçlu olacağız yani 19 da sahura mı kalkıyoruz yoksa 20 de mi sahura kalkıyoruz aranızda 2012 Ramazan Ayı Ne Zaman Başlıyor bilen var ise yazsın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012'de Ramazan Ne Zaman Başlıyor

2012 Ramazan Ayı Oruç Başlangıcı Ne Zaman

Tüm İslam Aleminin Gün Geçtikçe Yaklaşan Ramazan Ayı Şimdiden Mübarek Olsun..2012 Ramazanın başlangıç günü 20 Temmuz 2012 Cuma Ramazan Ayının İlk Günüdür...2012 Ramazan Ayı oruç başlangıcı ne zaman başlıyor Aşağıdaki tablodan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

20 Temmuz 2012 Cuma Ramazan Ayı (Oruç) Başlangıcı
    18 Ağustos 2012 Cumartesi Arafe Günü
    19 Ağustos 2012 Pazar Ramazan Bayramı’nın 1. Günü
    20 Ağustos 2012 Pazartesi Ramazan Bayramı’nın 2. Günü
    21 Ağustos 2012 Salı Ramazan Bayramı’nın 3. Günü

2012 Ramazan Ayı Ne Zaman Başlıyor biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Berat Kandili Ne Zaman biliyor musunuz

2012 Berat Kandili Ne Zaman biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba bu yıl ki Berat Kandili ne zaman ben takvime baktım bizde ki takvim ne iş bilmiyorum ki yazmıyor ya da ben mi göremedim:S Neyse size soruyorum 2012 Berat Kandili Ne Zaman bilen varsa yazsın
  2. Ramazan Fitresi Ne Zaman Kimlere Verilir biliyor musunuz

Ramazan Fitresi Ne Zaman Kimlere Verilir biliyor musunuz

Arkadaşlar hepinize mutlu bir hafta sonu tatili diliyor ve sizlerden fitre hakkında bir konuda bilgi rica ediyorum Ramazan Fitresi Ne Zaman Kimlere Verilir?
  3. 2014 Ramazan Ayı Ne Zaman Başlıyor, Ne Zaman Bitiyor?

2014 Ramazan Ayı Ne Zaman Başlıyor, Ne Zaman Bitiyor?

2014 ramazan ayı, 2014 ramazan başlangıcı, 2014 ramazan bayramı Sevgili melekler, 2014 yılı Mübarek Ramazan Ayı 28 Haziran 2014 Cumartesi günü başlıyor. 27 Temmuz 2014 Pazar günü Ramazan Ayı'nın son günü olacak. 28 Temmuz 2014 Pazartesi günü ise 2014 Ramazan Bayramı'nı kutlayacağız. Şimdiden tüm müslüman alemine hayırlı bir Ramazan geçirmelerini temenni ediyoruz...
  4. Ramazan Ayı Ne Zaman Başlıyor 2015

Ramazan Ayı Ne Zaman Başlıyor 2015

ramazan ne zaman 2015, oruç ne zaman 2015, ramazan ne zaman başlıyor 2015, ramazanın başlama tarihi 2015, üç aylar ne zaman başlıyor İslamın 5 şartından biri olan ve sağlıklı buluğ çağına gelen her müslüman tadın ve erkeğe farz kılınan oruç , 2015 yılın da hangi tarihte başlıyor merak edenler için sizlere üç aylar başlanğıç tarihi ile birlikte Ramazan ayının başlama tarihi ile ilgili bilgileri...
  5. 2015 Ramazan ayı ne zaman başlıyor ?

2015 Ramazan ayı ne zaman başlıyor ?

ramazan ne zaman başlıyor,2015 ramazan ayı ne zaman başlıyor,2015 ramazan ayı hangi gün oruçluyuz, İslam Alemi için önemi büyük olan mübarek aylar yaklaşıyor. Şaban, Recep ve Ramazan ayları olarak bildiğimiz 3 aylardan olan Ramazan ayı ne zaman başlayacak ? Orucun ilk günü ne zamana denk geliyor ? Ramazan ayı hangi aya denk geliyor ? merak ettikleriniz ve daha fazlası haberimizde.....

Sayfayı Paylaş