gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Ramazan Umre kayıtları hakkında bilgi verirmisiniz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ramazan Umre kayıtları hakkında ki tüm detayları verirseniz sevinirim kaynaklar son derecede noksan

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    2012 yılının Diyanet Ramazan Umre Kayıtları konusunda bilgiler edinmek istiyorsanız, aşağıdaki bilgilere bir göz atmalısınız.
    2012 Diyanet Ramazan Umre Kayıtları

2012 Yılı Ramazan Umresine gitmek isteyenler, Ramazan Umre Broşüründen tercih ettikleri konaklama türüne ait banka kodu ile anlaşmalı bankalarda açtırılan umre hesabına ücretlerini yatırdıktan sonra bulundukları yerin Müftülüğüne müracaat ederek kayıt işlemlerini kolaylıkla yaptırabilecekler.

Umre Ziyaretleri bahar, yaz ve Ramazan olarak üç dönem düzenleniyor.

Diyanet Umre Kayıt Formu

Ramazan_Umresi_Kayit Formu

Diyanet Umre Bilgi Kayıt İşlemleri

2012 Umre Bilgi Giriş Ekranı

2012 Ramazan Umre kayıtları hakkında bilgi verirmisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 İlköğretim E Kayıt Hakkında bilgi

2012 İlköğretim E Kayıt Hakkında bilgi

ARtık çocuklar da e-okul e-kayıt olayından kayıt ediliyormuş. Acaba 2012 yılında bunu nası yapacağız tam olarak gerekli bilgileri vermeniz mümkün mü bana. Sağolun.
  2. 2012 umre gidiş ve son kayıt

2012 umre gidiş ve son kayıt

umre, nedir, ne zaman gidilir, 2012 umre tarihleri, son kayıt ne zaman, fiyatları hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler henüz 2012 yılı umre tarihleri açıklanmadı açıklanır açıklanmaz bu başlık altından sizleri bilgilendireceğiz konu takibi için BURAYA tıklayabilirsizin ayrıca sizlere fikir olması amacıyla 2011 umre fiyatlarını veriyoruz Otel-1 Tip-A programını...
  3. UMRE YASAKLARI Hakkında Bilgiler

UMRE YASAKLARI Hakkında Bilgiler

ümre Yasakları Umrenin Yasakları Nedir Merhaba Sevgili Melek'ler ve "Umre Yasakları nelerdir?" diye bize soru soran siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizler için Umre Yasakları hakkında merak edieln bilgileri konu alıyoruz. Umre yasaklarından kasıt umre yapan ihramlının yapmaması gereken fiillerdir. UMRE YASAKLARI 1- Umre yapan Erkeklerin vücuda göre dikişle, örerek veya...
  4. 2012 Ramazan Umre fiyatları nedir

2012 Ramazan Umre fiyatları nedir

Umre hakkında çok fazla bilgi var lakin fiyatı hiçbir yerde yazmıyor yaklaşık olarak fiyat nedir yardımcı olurmusunuz?
  5. Açık ilköğretim okulu 2012 2013 kayıt yenileme konusunda bilgi verirmisiniz

Açık ilköğretim okulu 2012 2013 kayıt yenileme konusunda bilgi verirmisiniz

Açıkilköğretim okuyorum, bu yıl 6. sınıfı okuyacağım, acaba açıkilköğretim okulu 2012 2013 kayıt yenileme tarihlerini paylaşabilirmisiniz? Açıkilköğretim okulu 2012 2013 kayıt yenileme işlemleri ne zaman yapılacak zamanı kaçırmayalım

Sayfayı Paylaş