gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Range Rover Sport Özellikleri ve Resimleri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

range rover 2012 2012 range rover sport sport yeni 2012 range rover sport, özellikleri, modeli, resimleri, fiyatı, ile ilgili bilgiler burada melekler

Süper arazi araçları üreten Range Rover,2012 Sport modeliyle karşınızda melekler!...

İlk olarak kaput altına bakarsak, 3 litrelik SDV6 dizel motor 252 hp güç ve 600 Nm tork üretiyor. (eski nesile göre 11 beygirlik artık mevcut) Bu motor tekerlere yeni 8 ileri otomatik vites kutusu ile bağlanmış. İki aracında karbondioksit emisyonu 230 g/km düzeyine çekilmiş.

Bu performans artışının yanında araçların iç mekanında isteğe bağlı 17 hoparlör bağlantılı toplam 825 Watt olan Harmon Kardon ses sistemi eklenebiliyor. Ayrıca yeni "ses ile kontrol" özelliği eklenmiş. Discovery 4 bunlara ek olarak "yokuş kalkış sistemi" ve "eğim hızlanma kontrolörü" özellikleri göze Ayrıca 7' lik yeni dokunmatik ekran ve otomatik açılan bagaj kapağı gibi detaylar eklenmiş.

2012 Range Rover Sport Özellikleri ve Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Range Rover Vogue Resimleri ve Fiyatı

2012 Range Rover Vogue Resimleri ve Fiyatı

range rover 2012 range rover 2012 fiyatları vogue 2012 range rover vogue, özellikleri, fiyatı, resimleri, modeli, ile ilgili bilgiler burada melekler Jip dünyasının tartışmasız dev ismi Range Rover 2012 Vogue modeliyle karşınızda melekler.... http://www.youtube.com/watch?v=qwY9BRRa1ss&NR=1&feature=fvwp 3 kapılı kardeşinin sahip olduğu bütün elektronik yardımcıları...
  2. Yepyeni Land Rover Range Rover 2012 Araç Tanıtım Videosu

Yepyeni Land Rover Range Rover 2012 Araç Tanıtım Videosu

2013 Land Rover Range Rover 2013 Land Rover Range Rover Fotoğrafı Land Rover Range Rover 2013 Özellikleri Forumumuzda daha önce tanıtımını yaptığımız 2013 Land Rover Range Rover marka aracın tanıtım videosunu sizlerle paylaşıyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=xJnPFbaGHQ4&feature=related
  3. 2012 Range Rover Fiyat Listesi

2012 Range Rover Fiyat Listesi

2012 Range Rover Fiyat Listesi arıyorum:S Millet ben 2012 Range Roverlerin fiyatlarını merak ediyorum acaba bir fiyat listesi sunabilirmisiniz bana
  4. 2012 Range Rover Evoque Özellikleri

2012 Range Rover Evoque Özellikleri

2012 Range Rover Evoque Özellikleri nelerdir lütfen bana yazın fiyatlarınıda verirseniz sevinirim kızlar
  5. Range Rover Evoque 2012 Tanıtımı Resimleri

Range Rover Evoque 2012 Tanıtımı Resimleri

range rover evoque 2012 range rover evoque 2012 tanıtımı 2012 range rover evoque resimleri 2012 model araç tanıtımlarımıza devam ediyoruz melekler :) Sırada muhteşem güzellikte bir araç var, insan bakmaya bile kıyamıyor desem yeridir. 2012 Range Rover Evoque :D:D Geçelim aracın tanıtım bilgilerine.. :) Range Rover Evoque, klasik Range Rover tasarımından izler taşıyor. Ön ve arka kısım...

Sayfayı Paylaş