gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

2012 Renk modası

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

2012 Dekorasyon modası 2012 Renk modası

Bahar geldi, eğer evinizde değişklik yapmak istiyorsanız tam zamanıdır meleklerim. Ekonomik dekorasyon değişikliği yapabilir, ya da evinizi yeniden tadilat yaptırarak bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu yazımı size 2012 renk modasını tanıtmak için yazıyorum.

- Açık koyu renk kombinasyonları 2012 yılında çok moda Ortaya çıkan açık-koyu renk kombinasyonları evinize farklı ve hoş bir hava katacaktır. Çikolata tonlarındaki sufle ve latte renklerini ya da oya çiçeği rengini kullanarak yaptığınız kombinasyonlar ile duvarlarınız asil bir görünüme kavuşacak. Bu arada kumsal, köpük ve meltem bu tonlar için en uygun kombin renkler olacaktır.

Koyu renklerde bordo tonlar da öne çıkacak. Tercihini bu tonlardan yana kullanmak isteyenler, şarabi rengine de göz atabilirler. Mor renkten vazgeçemeyenler içinse hercai rengi güzel bir alternatif. Benim tarzım her zaman klasik diyenler için kesekağıdı, belce beji ve uçuk pembe tonları yine alternatifler arasında yer alıyor. Bu renklerin yanında gri ve mavi tonlarını da duvarlarınızla buluşturarak bulunduğunuz mekana farklı ve sofistike bir hava katabilirsiniz.

2012 Renk modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Renkleri Renk Trendleri modası ve renkleri burada

2012 Renkleri Renk Trendleri modası ve renkleri burada

renkler renk 2012 renkleri Şimdi meleklerim Uluslar arası Renk Komisyonu toplanmış ve önümüzdeki yılda hangi rengin yada renklerin moda olacağına karar vermişler. Şimdi Bu renkler sarı, yeşil ve bej olarak açıklanmış. Haberin devamı şu şekilde... 2012 trend renkleri toplamda 5 kategori oluşturuldu. Uluslararası Renk Konsept Komisyonu (Intercolor), 22-28 Mayıs tarihleri arasında Londra'da...
  2. Meleklerime 2011 2012 duvar renkleri modası

Meleklerime 2011 2012 duvar renkleri modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Saç Renkleri Modası 2012

Saç Renkleri Modası 2012

http://www.meleklermekani.com/guzellik-ve-bakim-onerileri/204017-2012-sac-renkleri-modelleri-ve-modasi.html#post761884 konumuzda sizlere dünyaca ünlü kadınların saç renklerini ve giydiği abiyelerden bahsetmiştik. 2012 yılında muhtemelen kullanılabilecek saç renklerini şöyle belirledik kızlar. Saç Renkleri Modası 2012 Muhtemelen yukarıdaki renkler yine moda olacak kızlar...
  4. 2012-2013 Modası Moda Renk Tahminleri

2012-2013 Modası Moda Renk Tahminleri

moda renk 2013 2013 renkleri 2013 modası Zevkler ve renkler tartışılmaz , moda dünyası hariç melekler :) Her tasarımcının kreasyonu için belirlediği renkler vardır ve koleksiyonunu ona göre oluşturur. Aylar öncesinden tasarlanan bu renkler doğrultusunda kreasyonlar ortaya çıkar. Biz de sizlere moda dedektiflerinin 2012-2013 sezonu için öngördüğü renk skalası ve modasından aldığımız tüyoları...
  5. 2012 Yılı Saç Renkleri Modası

2012 Yılı Saç Renkleri Modası

2012 Yılı Saç Renkleri Modası ne tarzda bu konuda da bilgi verdiniz mi bilmiyorum kesin ben kaçırdım :) Sizden ricam bana bu konuda bilgi verin saç tarzımı değişeceğimde :)

Sayfayı Paylaş