gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 saç modası

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yaz tatili boyunca saçlarınız, güneşin zararlı ışınlarından, deniz suyundan vs vs... gibi olumsuz etkilerden sağlığını yitiren saçlarınız için bakım mı yapmak istiyor sunuz? Saç Onarıcı Tavsiyelerimize göz atın diyoruz. Saç önerilerimizie göz attınız ve saçlarınız eskisi gibi sağlıklı oldu. Saç renginizi ten renginize göre değiştirdinizde geriye kaldı, saçınızın yeni modeli. Ee 2012 trendlerine uygun olsun değil mi:) O zaman Melek'ler; 2012 saç modası sizleri bekler:A [​IMG]

SadmiN ve ASİMELEK bunu beğendi.
  2. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    kısa saçlı kadın çok güzel saçta ona çok yakışmış.bende bayılırım kısa saça.Bazısına çok yakışıyor.Ben ne kadar sevsemde bana yakışmıyor kısa saç.

2012 saç modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Renkleri Modası 2012

Saç Renkleri Modası 2012

http://www.meleklermekani.com/guzellik-ve-bakim-onerileri/204017-2012-sac-renkleri-modelleri-ve-modasi.html#post761884 konumuzda sizlere dünyaca ünlü kadınların saç renklerini ve giydiği abiyelerden bahsetmiştik. 2012 yılında muhtemelen kullanılabilecek saç renklerini şöyle belirledik kızlar. Saç Renkleri Modası 2012 Muhtemelen yukarıdaki renkler yine moda olacak kızlar...
  2. 2012 Kısa Saç Modası

2012 Kısa Saç Modası

2012 Kısa Saç Modası ne alemde kızlar yeni kısa saç modellerini görmedim ben o yüzden sizden yeni kısa saç trendlerini istiyorum.
  3. 2012 kış saç modası

2012 kış saç modası

2012 kış saç trendleri 2012 kış saç modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sizlere önümüzde ki kış mevsiminin yani 2012 kış mevsiminin saç modasını sizlerle paylaşacak ve kış saç trendleri 2012 modelleri hakkında bilmeniz gereken bilgileri sizlere aktaracağız. Evde, işte, ya da özel gecelerde kendini her daim hazır hissetmek güzelliğine düşkün kadınların vazgeçilmezidir. Modayı...
  4. Plaj Saç Modası 2012

Plaj Saç Modası 2012

pratik saç yapımları pratik saç modelleri Deniz sezonunun yavaş yavaş gelmesiyle birlikte güzelliğine ve şıklığına düşkün bayanlar alışveriş maratonuna başladı melekler :) Sezonun en trendi bikini ve mayo çeşitleri, pareolar, plaj çantaları, terlikleri derken alışverişler yapılmaya devam ediyor. Tam tekmil hazırlanılan plaj modasında saçları da unutmamak lazım tabi. Bir toka takar giderim...
  5. 2012 Saç Modası Kahkül Çılgınlığı...

2012 Saç Modası Kahkül Çılgınlığı...

Kahküllü Saç Modelleri 2012 Kahkül Modelleri 2012 Yılının Saç Modası – Kahkül Çılgınlığı Saç kadınlar için vazgecilmez bir parçadır...Ayrıca saça nasıl şekil verilirse insanın karakteri de o kadar değişime uğramakta...Ben de bir kahkül sever olarak sizlere bu paylaşımı yapmak istiyorum...Kahkül hastasıysanız sizde işte Hollywood Yıldızlarından değişik kahkül modelleri...Peki yaz size...

Sayfayı Paylaş