gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Saç Renkleri ve Modelleri Burada Melekler

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 saç rengi trendleri 2012 saç renkleri ve modelleri saç renkleri 2012 bayan

2012 yılında saçlarda çok fazla renk seçeneği var melekler :) Üstelik iki farklı rengi de saçlarımızda kullanabileceğiz. Kızıl ve bakır tonlarının hakimiyeti 2012'de de devam edecek. Yok ben o kadar cesaretli değilim diyorsanız da fındık kabuğu ve çikolata kahvelerle saçlarınız ışıl ışıl parlayacak :) Şimdi gelin 2012 saç rengi kataloğuna şöyle bir göz atalım ve kendimize uygun bir saç rengini seçelim :tik:

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    adminmmmm yaa bu saç renginin adı ne ben bu rengi istiyorummmmmmmmmmmmmm:deli:

cr7hatice bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Asicik ben bu renkleri yurtdışı kataloglarından derliyorum, derlediğim yerlerde de renk adları yok, hem olsa yurtdışında ki boyayı nerden alacaksın di mi :D:D

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ama Hürremin rengi sanırım bu hahaha

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    sanırım :D:D ama çok hoş böle bir renk istiyorum bende :D:D

6. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Güvendiğin bir kuaför varsa git, yaptır :D:D

2012 Saç Renkleri ve Modelleri Burada Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 en güzel saç modelleri ve renkleri burada melekler

2011 en güzel saç modelleri ve renkleri burada melekler

2011 en güzel saç modelleri 2011 en güzel saç renkleri 2011 en iyi saç modelleri Her ne kadar yıl bitiyor, biten yılın trendleri pek ilgi alanıma girmiyor desenizde, biz araştırmacı bir site olarak 2011 en güzel saç renkleri ve biten yılın seçilmiş olan 2011 en güzel saç modelleri örneklerini sunuyoruz Melek'ler. Meraklısına, 2011 en iyi saç modelleri burada diyor ve kim bilir hoşuna giderde...
  2. 2012 Orta Saç Kesim Modelleri Burada Melekler

2012 Orta Saç Kesim Modelleri Burada Melekler

orta uzunlukta saç modelleri 2012 orta uzunlukta ki saç modelleri orta saç kesim modelleri Öyle söylendiği gibi canı sıkkın olan kadınlar saçlarıyla oynamaz sadece, değişiklikten hoşlanan , farklılığı seven kadınlar da saçları başta olmak üzere kendisinde ufak tefek yenilikler yapmayı sever melekler :) Siz de 2012 yılının henüz ikinci gününde bu yıla yenilenerek başlamak istiyorsanız,...
  3. Meleklerimize 2012 Okul Saç Modelleri Burada

Meleklerimize 2012 Okul Saç Modelleri Burada

okul saç modelleri 2012 okul saç toplama modelleri okul saç şekilleri Eskiden okullarda ki saç disiplini daha katıydı melekler :) Eğer saçlarınız uzunsa mutlaka örmek zorundaydınız, ya da gidip kuzu kuzu kestirmek. Şimdi okullar dolayısıyla da çocuklar çok rahat, öyle bir zorunlulukları yok. Buna bağlı olarak ta okul saç modelleri de gayet rahat ve havalı :) Biz de biraz saç modellerini...
  4. 2012 saç renkleri ve modelleri

2012 saç renkleri ve modelleri

Lütfen bana 2012 yılında kullanılacak saç renkleri ve modelleri hakkında bilgi verin arkadaşlarım. Teşekkürler.
  5. Yeni moda 2012 saç renkleri ve modelleri

Yeni moda 2012 saç renkleri ve modelleri

Yeni Moda Saç Renkleri 2012 Bayanlar İçin 2012 saç renkleri ve modelleri 2012 saç renkleri modası Evet Melek'ler ve saç rengini, saç modelini değiştirmek isteyen her daim güzel olmak isteyen tüm kadınlar. İşte sizler için araştırdığımız 2012 saç renkleri modasından ve 2012 saç modelleri modasından seçtiğimiz can alıcı fıstık gibi modeller ve renkler burada arkadaşlar!

Sayfayı Paylaş