gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 saç renkleri ve şekilleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 yılında kullanılacak bayan saç şekilleri ve modelleri nasıl olacak arkadaşlarım renk yada kesimle ilgili bilginiz var mı varsa örnekler verin bana

2012 saç renkleri ve şekilleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Renkler Ve Şekiller

Renkler Ve Şekiller

renkler ve şekiller masaüstü için Bu Resim Küçültülmüşdür.Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 800x600. __________________
  2. Yeni moda saç şekilleri ve renkleri

Yeni moda saç şekilleri ve renkleri

Hemen hemen her bayan mutlaka saçını bir kez bile olsa boya yaptırmıştır.Ben hemen hemen her sene saç boyamı ve bakımını yaptırıyorum.Tabi bu sene içinde kaç kez gittiğim ise meçhul:DBen pek kuaför tutkunu birisi değilim.Kendi saçımı,makyajımı,el-ayak bakımımı,epilasyonumu:utan: vs..tüm kuaförlük işlerimi kendim hallederim:DAnnemin karnından kuaför doğmuşum:DDoğuştan yetenekliymişim ben:DŞaka...
  3. Burçlara göre saç renkleri modelleri şekilleri ve bakımları

Burçlara göre saç renkleri modelleri şekilleri ve bakımları

burçlara göre saç bakımları burçlara göre saç renkleri modelleri şekilleri burada arkadaşlar. Burçların hayatımızda öneminden bahsetmeye gerek yoktur sanırsam. Kimimiz günlük burç falımızı öğrenmek için, kimimiz ise karar vermeden önce, burcumuzun dediklerini öğrenmek için, kimimizde burç uyum tablosunu takip ederek ilişkimize yön vermek için ve dahası takıntıda yapanlarımızı sayarsak,...
  4. 2012 Saç Renkleri ve Modelleri Burada Melekler

2012 Saç Renkleri ve Modelleri Burada Melekler

2012 saç rengi trendleri 2012 saç renkleri ve modelleri saç renkleri 2012 bayan 2012 yılında saçlarda çok fazla renk seçeneği var melekler :) Üstelik iki farklı rengi de saçlarımızda kullanabileceğiz. Kızıl ve bakır tonlarının hakimiyeti 2012'de de devam edecek. Yok ben o kadar cesaretli değilim diyorsanız da fındık kabuğu ve çikolata kahvelerle saçlarınız ışıl ışıl parlayacak :) Şimdi gelin...
  5. 2012 saç renkleri ve modelleri

2012 saç renkleri ve modelleri

Lütfen bana 2012 yılında kullanılacak saç renkleri ve modelleri hakkında bilgi verin arkadaşlarım. Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş