gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Sağlık Sözleri Burada Melekler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 Sağlık Sözleri 2012 Sağlık ile ilgili sözler 2012 Sağlık üzerine sözler Sağlık hakkında sözler 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Sağlık kaybedilince değeri anlaşılırmış melekler, tıpklı sevdiklerimiz gibi :D:D Hazır damardan sözler etmeye başlamışken devamını getirelim diyoruz ve 2012 sağlık sözleri yayınlıyoruz. Bu sözleri ister facenize koyun, ister msn iletinize, belki de derslerinizde yardımcı olur. İşte 2012 sağlık ile ilgili sözler nelerdir ilgilenenler için 2012 sağlık üzerine sözler :)

Bedenimizde görülen bazı hastalıklar, ruhlarımızda saklanan hastalıkların küçük parçalarıdır. (Nathaniel Hawthorne)

Güneş giren eve doktor girmez.

Sağlığı olanın umudu, umudu olanın her şeyi vardır.

Her şeyin başı sağlıktır.

Hastanın yaşı değil, hastalığın yaşı önemli.

Sağlıktan büyük zenginlik yoktur.

Neşe sindirimi kolaylaştırır.

Hasta olmayan sağlığın değerini bilemez.

Sağlık bir beden değil, bir kafa meselesidir. MARK BAKER EDDY

Sağlıktan büyük zenginlik yoktur. EMERSON

Sağlığı olanın umudu, umudu olanın her şeyi var demektir. ARAP ATASÖZÜ

Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi. KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN

2012 Sağlık Sözleri Burada Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 damatlıklar burada melekler!

2012 damatlıklar burada melekler!

2012 damatlıklar damatlık modelleri 2012 damatlık takımları modası burada arkadaşlar. "Ben Evleniyorum" diyenler için, 2012 düğün modasından, 2012 düğün mekanları ve adresleri hakkında bilgiler aktarmış ve 2012 yılında dünya evine girecek olan gelin adayları içinde, 2012 gelinlik modelleri konumuzda, gelinlik modeli seçiminde alternatifler sunmuş, bununlada yetinmeyip, 2012 gelin...
  2. 2012 Pelerin Modelleri Burada Melekler

2012 Pelerin Modelleri Burada Melekler

pelerin 2012 pelerin modelleri pelerinler modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Kış geliyor Kaban ve Montlarınızı Çıkarın ŞEmsiyelerinizi yanınızdan ayırmayın demişmiydik tabiikide demiştik melekler :D:D Botlar çizmeler giyilmeye başlandı bile. Victoria Secret Bot ve çizme Modellerini ben çok beğendim sizde görüp beğenip almak için Formumuzda bulunan Konumuzu...
  3. Üzgün sözler 2012 Süperleri burada

Üzgün sözler 2012 Süperleri burada

2011 ve 2012 yılına özel olarak oluşturduğumuz kısa anlamlı ve güzel üzgün sözler burada arkadaşlarım. Seç beğen kullan üzül :) Hatta Kahrol :bangin: Şimdi sen gidiyorsun ya, Herkes sana benzeyecek... Bilir misin ne zor ıslak gözlerle uyumak,dokununca kanayan bir kalp taşımak,hasret dolu gözlerle etrafa bakmak ve bilirmisin ne zor bu hayatı sensiz yaşamak Gerçekten inanıp sevseydin beni...
  4. 2012 Kaban Çeşitleri Burada Melekler

2012 Kaban Çeşitleri Burada Melekler

kaban çeşitleri bayan kaban modelleri kaban modelleri 2012 Yılbaşı denildi mi akla hemen kar gelir melekler :) Ancak ne yazık ki ülkemizde genelde yılbaşlarında kar yağmıyor ne yazık ki. Ancak dondurucu soğukların başladığı 2011 yılının son günlerinde belki kar yağar diyoruz ve bu soğuklarda giyebileceğimiz kaban modellerine bir göz atmak istiyoruz. 2012 kaban modasında desenler ve çok...
  5. Meleklerimize İsyan Sözleri 2012

Meleklerimize İsyan Sözleri 2012

2012 İsyan Sözleri İsyan ile ilgili sözler 2012 İsyan Sözleri 2012 Moraliniz çok mu bozuk melekler ? Elinizd olsa dağı taşı delip geçecek bir halde misiniz? Yapmayın, hayat yine de yaşamaya değer. Ancak haddini bildirmek istediklerinize yollayabileceğiniz, face ya da msnden paylaşabileceğiniz çok sıkı mesajlar listeledik sizlere.. :) Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun...

Sayfayı Paylaş