gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    701
    Ödül Puanları:
    113

2012 Sandalet Modelleri En Güzelleri Siz Meleklerimiz İçin...

Konu, 'Moda Güncel' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Sandalet Modelleri 2012 Sandalet Modelleri

Yaz geldi bayanlar hadi bakalım ayaklarımız biraz hava alsın ve bu şık sandaletlerle ayaklarımıza rahatlık sağlayalım....
    Renkli ojelerimiz, pedikürlü tırnaklarımız hazırsa; 2012 yaz modasında bizi harika sandaletler bekliyor! Fiyonklar, boncuklar, taşlar, zımbalarla süslenmiş sandaletlerle ayaklarımıza özgürlük vereceğiz…Bunlarda topuklu sandalet modelleri topuklu sevenlere...

2. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    ovv harika bunlarr canımm yaa hep yaz olsa keşkeeee :deli:

LaViNYaM bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    701
    Ödül Puanları:
    113
2012 Sandalet Modelleri En Güzelleri Siz Meleklerimiz İçin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel sandalet modelleri

En güzel sandalet modelleri

en güzel sandaletler en güzel sandalet modelleri birkenstock sandalet Çizmeleri topukluları bir kenara attım ne zamandır..tercihimi babet ayakkabılardan yana kullanıyorum artık..ee ne de olsa hamilelik kolay iş değil..bütün yaz babetlerle geçecek değil heralde dolayısıyla havalar ısındıkça sandaletlerden daha idealini düşünemiyorum..
  2. avize modelleri en güzelleri sizler için melekler

avize modelleri en güzelleri sizler için melekler

Süper fıstık gibi avize modellerini sizlere veriyorum kızlar bakın bakalım hoşunuza gidecek mi ?
  3. MÇS 2012 Çanta Modelleri...En Güzelleri Siz Meleklerimize....

MÇS 2012 Çanta Modelleri...En Güzelleri Siz Meleklerimize....

MÇS 2012 Çanta Modelleri MÇS Çanta Modelleri İşte kıslar MÇS nin en güzel çantaları sizlerle paylaşıyorum...İşte bunlar dışında en güzel çantalar sizler için ....benim gibi çanta delisiyseniz işte en güzel çantalar....
  4. 2012 Mobilya Modelleri..Siz Meleklerimiz İçin....

2012 Mobilya Modelleri..Siz Meleklerimiz İçin....

2012 Mobilya Modelleri 2012 Mobilya Koleksiyonu Renkli, ahşap, beyaz, kadife formlarda tasarlanmış 2012 mobilya modelleri; salonunuza zenginlik ve zarafet katıyor. Fatih Kıral yeni koleksiyonunda bulunan mobilya modellerini uygun alan varsa yatak odasında da tercih edebilirsiniz. İşte Meleklerim sizler için iç açıcı en yeni ürünler....
  5. Sezonun En Şık Sandalet Modelleri 2012 Sizin İçin Seçtiklerimiz

Sezonun En Şık Sandalet Modelleri 2012 Sizin İçin Seçtiklerimiz

sandalet modelleri 2012 sandalet modelleri Sevgili melekler, yaz aylarının gelmesi en çok ayaklarımıza yarıyor herhalde :D:D Kış boyunca kalın çoraplar, çizmeler ve botlar içinde bunalan ve daralan ayaklarımız yaz gelince özgürlüklerine kavuşuyor :) Ortaya çıkmalarıyla bakımlarını da ihmal etmememiz gereken ayaklarımız yazın terlikler ve sandaletler içinde daha bir zarif görünüyorlar. İşte...

Sayfayı Paylaş