gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

2012 Şapkalı duvak Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

2012, duvaklar, şapkalı duvak, modelleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Yeni evlenecek melekler için farklı bir tasarıma sahip şapkalı gelinlik modellerini sunuyoruz.

2012 yılına ait şapkalı gelinlik modelleri farklı olmak isteyen gelinler için harika bir alternatif.

2. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
2012 Şapkalı duvak Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzun duvak modelleri 2011

Uzun duvak modelleri 2011

duvak modelleri uzun duvak modelleri 2011 uzun 2011 Bütün genç kızların hayalidir uzunca bir duvak yeşil çimlerin üzerinde salına salına bir düğün :) yada mekan farklılığıyla olur ama o uzun duvak hep hayalidir kızların. Bende sizlerle paylaşmak istedimm.. buyrun meleklerim umarım beğenirsiniz :d040: :parfum:
  2. Birbirinden Güzel Gelin Duvağı Modelleri 2012

Birbirinden Güzel Gelin Duvağı Modelleri 2012

gelin duvağı modelleri gelin duvakları gelin duvak ve saç modelleri Gelinliğe yakışan uzun duvaktır diyenler de var , kısa duvak daha hoş duruyor diyenler demelekler. Elbette ki zevkler tartışılmaz ama bence de duvak gelinliğin vazgeçilmez bir unsuru :) Tabi işi abartıp Lady Di'nin duvağı gibi metrelerce bir duvaktan bahsetmiyorum :D:D Ama şöyle hafiften yerde sürünen gelin duvakları çok...
  3. 2012 Model Gelin Duvağı Örnekleri

2012 Model Gelin Duvağı Örnekleri

gelin duvakları modelleri 2012 gelin duvakları 2012 gelin duvağı modelleri Kimi gelin adayları ki bunlar çoğunluktadır duvak tercih ederken, kimisi de şapka ya da çiçek ve toka gibi çeşitli saç aksesuarları tercih edebilir melekler :) Bu tamamen düğün konseptine, gelinliğe ve gelin adayının zevkine bağlıdır. Ben her zaman gelinlikte uzun duvak olması gerektiğine inananlardanım ama...
  4. Yeni gelinlik duvak modelleri 2012

Yeni gelinlik duvak modelleri 2012

2012 yılında evliliğe hazırlanan meleklerim için seçtiğim 2012 duvak modelleri ile kendilerine yardımcı olmak istedim. Seçmiş olacakları harika gelinlik modelleri ile rahatlıkla kombin edebilecekleri 2012 duvak modelleri, zaten güzel olan gelinliklerine daha ihtişamlı görünümler kazanabilir.
  5. Uzun Duvak Modelleri

Uzun Duvak Modelleri

duvak modelleri, gelin duvağı modelleri, kabarık uzun duvak modelleri, kabarık duvak tasarımları Gelinlik modelini tamamlayan önemli bir detay olan duvak modelleri, kısa ve uzun modelleri ile her sezon koleksiyonlar da yerini alarak farklı tasarımlar ile gelin adaylarına sunuluyor. Duvak modelleri arasından sizlere bu yazımız da uzun duvak modelleri ile ilgili görselleri paylaşıyoruz....

Sayfayı Paylaş