gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Sbs Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak yazın lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda 2012 Sbs Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak bu konuda bilgisi olan var mı? 2012 Sbs Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak bilen varsa bilgi versin.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Sbs Tercih Sonuçları Tarihi

2012 Sbs Tercih Sonuçları Açıklanma Tarihi

SBS sonuçları açıklandıktan sonra adayları ikinci bir maraton bekliyor, o da tercih maratonu.SBS yerleştirme puanı ya da başka bir adıyla ortaöğretim yerleştirme puanı ( OYP ) ile Meslek Liseleri Anadolu Meslek Liseleri, Anadolu lisesi ve diğer liselere yerleşmek isteyen adaylar 8 – 20 Temmuz 2011 tarihleri arasında tercih formlarını doldurarak başvurularını yapacaklar. İsteyenler elektronik ortamda da tercihlerini yapabilecek.

Tercih süresi 20 Temmuz Çarşamba günü saat 17:00′de sona erecek.

SBS Tercih Sonuçları 26 Temmuz’da açıklanacak.

2012 Sbs Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak yazın lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 YGS sonuçları ne zaman açıklanacak ?

2012 YGS sonuçları ne zaman açıklanacak ?

YGS Sonuçları 2012, 2012 ygs sonuçları ne zaman açıklanacak?
  2. 2012 ygs sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

2012 ygs sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

2012 ygs sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ? Arkadaşlar lütfen bu konuda haberiniz bilginiz varsa yazın.
  3. Aöf 2012 Vize Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Aöf 2012 Vize Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Aöf 2012 Vize Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak lütfen bilgisi olan varsa buraya yazsın.
  4. Hac Kura sonuçları ne zaman açıklanacak 2012

Hac Kura sonuçları ne zaman açıklanacak 2012

2012 Hac Kura Sonuçları 2012 Hac Kura Sonuçları 29 Mayıs da açıklanacak Diyanet'in resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre 29 Mayıs Saat 10:00 da hac sonuçları açıklanacak. işte diyanet'in açıklaması; * 2012 yılı Hac Kur'aları 29 MAYIS 2012 Salı Günü Saat:10:00'da Başkanlığımız Konferans Salonunda Bilgisayar Ortamında, Halka ve Basına açık bir şekilde çekilecektir. * Hac Kur'a...
  5. Millet 2012 SBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Millet 2012 SBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Merhaba acaba 2012 SBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak bu konuda bilgisi olan var mı aranızda. Merak ediyorum bizim sıpa ne yaptı diye bu sınav bizim için çok önemli umudum yok ama yinede bizim sıpaya bir şans veriyor ve umutla bekliyorum.

Sayfayı Paylaş