gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Sbs Tercihleri Nasıl Yapılır yazın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam arkadaşlar benim sizden mümkünse bir ricam olacak lütfen 2012 Sbs Tercihleri Nasıl Yapılır bu konuda bilginiz var ise bana yardımcı olun.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 SBS Tercihleri Nasıl Yapılacak

2012 SBS Tercih Yapma

SBS sonuçları açıklandı ve tercihlerin heyecanı başladı. SBS yerleştirme puanı ya da başka bir adıyla ortaöğretim yerleştirme puanı ( OYP ) ile Meslek Liseleri Anadolu Meslek Liseleri, Anadolu lisesi ve diğer liselere yerleşmek isteyen adaylar 8 – 20 Temmuz 2011 tarihleri arasında tercih formlarını doldurarak başvurularını yapacaklar.

TElektronik ortamda tercih yapacak veliler, tercihleri

..::T.C. MLL ETM BAKANLII::..,

..: ORTARETM KURUMLARINA GE SSTEM :.. veya

https://eokul.meb.gov.tr

internet adreslerinde yayımlanan tercih listelerindeki okulların tercih kodlarına göre bireysel olarak yapacak.

Tercih süresi 12 güne yayılmış durumda adaylarımızın dikkatli düşünerek en geç 20 Temmuz ssaat 17:000′ye kadar tercihlerini yapmaları gerekmektedir.

Tercih süresi 20 Temmuz Çarşamba günü saat 17:00′de sona erecek.

SBS Tercih Sonuçları 26 Temmuz’da açıklanacak.

2012 Sbs Tercihleri Nasıl Yapılır yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğru Alan Tercihi Nasıl Yapılır?

Doğru Alan Tercihi Nasıl Yapılır?

alan dışı tercih alan dışı tercih yapmak nasıl yapılır seçimi nasıl yapılır bolum dısı tercıh yapılabılır mı OKS telaşından yeni kurtulmuştuk, '9. sınıftayız, biraz rahatladık' derken bir de baktık ki herkes alan seçiminden bahseder oldu. Bir karara varma zamanı geldi çattı. Tüm kararsızlıklarımıza rağmen artık düşünüp taşınmak, kendimize en uygun alanı belirlemek zorundayız. Peki bu o kadar...
  2. 2012 Sbs Tercihleri Tarihi ne zaman

2012 Sbs Tercihleri Tarihi ne zaman

Kızlar acaba aranızda bu 2012 Sbs Tercihleri Tarihi ne zaman bilen var mı? 2012 Sbs Tercihleri Tarihini bilen varsa yazarsa çok sevinirim.
  3. 2012 Sbs Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak yazın lütfen

2012 Sbs Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak yazın lütfen

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda 2012 Sbs Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak bu konuda bilgisi olan var mı? 2012 Sbs Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak bilen varsa bilgi versin.
  4. 2012 Sbs Birincileri kimler yazın

2012 Sbs Birincileri kimler yazın

Kızlar 2012 Sbs Birincileri kimler olmuş bu konuda bilginiz haberiniz var mı? Ben merak ettim 2012 Sbs Birincilerini bilen varsa yazsın 2012 Sbs Birincilerini
  5. Oges Tercihleri 2012 SBS Tercihleri 2012

Oges Tercihleri 2012 SBS Tercihleri 2012

2012 SBS Tercih Klavuzu 2012 SBS Tercihleri Sevgili melekler, daha önce tercih kılavuzu ile ilgili bilgiler verdiğimiz, bu yıl Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi puanınıza göre 2012 Sbs tercihi yapacak adaylar için gerekli olan linki aşağıda ki adresten sizlerle paylaşıyoruz.. 2012 yılı OGES puanınıza göre SBS tercihlerinizi aşağıdaki adresten yapabilirsiniz. 2012 Ortaöğretim...

Sayfayı Paylaş