gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Sbs Yerleştirme Kılavuzu istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben sizden mümkünse 2012 Sbs Yerleştirme Kılavuzu paylaşmanızı istiyorum. Şimdiden 2012 Sbs Yerleştirme Kılavuzu için çok tşk ediyor ve iyi günler diliyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Sbs Yerleştirme Kılavuz

Sbs Yerleştirme Kılavuzu 2012

2012 SBS, 09 Haziran 2012 Cumartesi günü Saat 10.00'da yapıldı. Sonuçlar 12 Temmuz 2012 Perşembe günü açıklandı. Sonuçların açıklanmasıyla birlikte tercih süreci başladı.

Ortaöğretime Geçiş Sistemi 2012 Yılı 8. Sınıf Seviye Belirleme Sınav Sonuçları ve Ortaöğretim Yerleştirme Puan Bilgileri İçin TIKLAYIN

2012 Sbs Yerleştirme Kılavuzu istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 SBS Lise Yerleştirme Taban Puanları Burada Melekler..

2012 SBS Lise Yerleştirme Taban Puanları Burada Melekler..

2012 sbs lise yerleiştirme taban puanları illere göre listesi ile ilgili bilgiler burada melekler 2011 sbs sonuçlarının açıklanmasından sonra 2012 yılının taban puanları da belli olmuş oldu melekler :) Önümüzde ki yıl çok köklü bir değişim olmazsa liselere geçiş sınavlarında bu puanları öğrenciler baz alacak. 2012 SBS Taban Puanlarını Öğrenmek İçin Tıklayın...
  2. 2012 SBS başvuru kılavuzu

2012 SBS başvuru kılavuzu

2012 SBS başvuru kılavuzu hakkında bilgisi olan var mı acaba aranızda? Lütfen yardım edin!
  3. 2012 Sbs Yerleştirme Takvimi istiyorum sizden

2012 Sbs Yerleştirme Takvimi istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizlerden mümkünse 2012 Sbs Yerleştirme Takvimi paylaşımında da bulunmanızı rica ediyor ve şimdiden 2012 Sbs Yerleştirme Takvimi için çok tşk ediyorum.
  4. 2012 Sbs Yerleştirme Puanları Hesaplama için yardım edin

2012 Sbs Yerleştirme Puanları Hesaplama için yardım edin

Merhaba arkadaşlar mümkünse aranızda biri ya da bilgisi olan arkadaşlarım bana 2012 Sbs Yerleştirme Puanları Hesaplama konusunda bilgi ve yardım edebilir mi?
  5. SBS 2012 Yedek Kayıt Yerleştirme Sonuçları İle İlgili MEB Açıklaması

SBS 2012 Yedek Kayıt Yerleştirme Sonuçları İle İlgili MEB Açıklaması

SBS Yedek Kayıt yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak 2012 SBS boş kontenjan açıklaması Sevgili melekler, 2012 SBS sınavına girmiş ve ek yerleştirmelerden yararlanmak isteyen öğrenciler için MEB'nın 2012 SBS boş kontenjan açıklaması ile ilgili bilgiler şöyle... "Yerleştirme sonuçlarına göre tercihlerinden birini asil olarak kazanan öğrencilerin kayıt dönemi sona erdikten...

Sayfayı Paylaş