gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 seni seviyorum mesajları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 seni seviyorum mesajları arıyorum güzel ve anlamlı olsun lütfen.

2012 seni seviyorum mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni seviyorum mesajlarin karsiligi

Seni seviyorum mesajlarin karsiligi

"Seni Seviyorum" : Teoride mi? Pratikte mi?. "Seni Seviyorum" : Havalardandır, Banada Oluyor Bazen.. "Seni Seviyorum" : Neden? Bende Benim Bilmediğim Birşeyler mi Gördün?. "Seni Seviyorum" : Çok Hoş... Peki Başka Ne Gibi Hünerlerin Var?. "Seni Seviyorum" : Üzülme, Zamanla Geçer.. "Seni Seviyorum" : Hadi ya Çok ilginç.. ee Sonra.......
  2. her dilde seni seviyorum mesajları

her dilde seni seviyorum mesajları

seni seviyorum mesajlari seni seviyorum mesajları kaç dilde mesajları 2011 2011 Türkçe SENI SEVIYORUM ingilizce I love you Almanca ich liebe dich Fransizca Je t`aime ispanyolca Te quiero italyanca Ti amo Arapça 'uhibbuki (bayana); 'uhibbuka (erkege) Bengali aami tomake bhalobhashii Bosna Volim te Cantonese Ngo oi ney Chickasaw Indian Chiholloli...
  3. Seni Seviyorum!!!

Seni Seviyorum!!!

Lütfen. Kullanmayın artık bu sözü. Başka bir şey deyin birbirinize onun yerine. Duygularınıza daha denk düşen bir şey... Benim aklıma gelmiyor ama siz bulursunuz. Ne de olsa sizin duygularınız... ''''Seni seviyorum'''' öyle ''''Kendine iyi bak'''' gibi bir söz değildir. Laf olsun diye söylenen... Birine ''''Seni seviyorum'''' dediğinizde hakkını vereceksiniz. Bir kere onu...
  4. Seni seviyorum...

Seni seviyorum...

sevmek; bakmak değil görmekse eğer, sevmek; yanındayken başını omuzuna koyabilmekse eğer, sevmek; yanındayken yalnızlığı unutmaksa eğer, SENİ SEVİYORUM.... sevmek; senle iken yere daha sağlam basabilmekse eğer, sevmek; yokluğunda seninleymiş gibi hissetmekse eğer, sevmek; hayallerine senide sokabilmekse eğer, SENİ SEVİYORUM sevmek; yatağa uzandığında, seni düşlemekse eğer sevmek;sen...
  5. Kısa Kısa Birbirinden Güzel Seni Seviyorum Mesajları Burada

Kısa Kısa Birbirinden Güzel Seni Seviyorum Mesajları Burada

Bu konu; kısa seni seviyorum mesajları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sevdiğiniz insana hislerinizi daha romantik bir şekilde aktarmak ve ifade edebilmek istiyorsanız sizlere aşağıda sunduğumuz seni seviyorum mesajlarından birini kullanabilirsiniz. İster cep telefonuna mesaj atın, ister "]facede duvarınıza yazın, ister tweet atın. Ama ona onu sevdiğinizi söyleyin...

Sayfayı Paylaş