gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

2012 Sherri Hill Nişanlık Abiye Modelleri Geldi Kızlar

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Konuya başlamadan hemen söyleyelim kızlar bu mağazanın Türkiye Satışı yad online satışını bulamadım. Aslında online satışını ve modelleri Prom Dresses | Sherri Hill | Pageant Dresses adresinden görebililyorsunuz. Türkiye'ye satış varmı bilemilyorum. Neyse yok ise niye modellerini veriyoruz dimi :kedi: Olsun. Kadınların tüm marka ve modeller hakkında bilgilerinin olması gerektiğini düşünüyorumda ondan :D:D Sizede yaranılmıyor ha vallahi. 2012 Sherri Hill Abiye Modelleri Geldi Kızlar

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    bu modeli istiyorum renge modele bittim,türkiyede de satışı olsaydı keşke çok kötü haksızlık bu.
    SadmiN tüm markalarla ilgili bilgimiz olsun bir de türkiye'ye satışı olmasın. Bunalıma girer insan :D:D

2012 Sherri Hill Nişanlık Abiye Modelleri Geldi Kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Sherry Hill Abiye Modelleri

2012 Sherry Hill Abiye Modelleri

sherry hill, bayan giyim, abiye, modelleri, renkleri, en moda gece elbiseleri, 2012 sezon abiyelerini buradan bulabilirsiniz Sherry Hill bayan moda da 2012 sezonunu siz meleklerimle paylaşıyorum. Bu abiyelere bayılacaksınız.
  2. Sherri Hill Abiye

Sherri Hill Abiye

Eveeet bir Sherri'dir almış başını gidiyor kızlar. http://www.meleklermekani.com/populer-markalar-hakkinda/203248-2012-sherri-hill-nisanlik-abiye-modelleri-geldi-kizlar.html konusunda sizlere harika nişanlık modelleri tanıtmıştık. Şimdi sıra geldi abiye modellerine... Öyle modeller var ki gördüğünüzde emin olun sizlerde bayılacaksınız. Türkiye'de mi :D:D satışı yok. bilginiz olsun. Bir kaç...
  3. 2012 Abiye Nişanlık Modelleri

2012 Abiye Nişanlık Modelleri

2012 Abiye Nişanlık Modelleri lazım bana şöyle zarif modellerden resimler eklerseniz çok sevinirim :)
  4. Sherri Hill Mezuniyet Abiyeleri 2013

Sherri Hill Mezuniyet Abiyeleri 2013

Bu sayfa; Sherri Hill Mezuniyet Abiyeleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, okullarda yıl sonunun gelmesine fazla bir zaman kalmadı. Bu da, mezuniyet baloları için genç kızların keyifli bir telaşa girdikleri bir zamandır. Moda dergileri ve kataloglar karıştırılır. Hazır giyim tercih edilecekse gün evveli mağazalar arşınlanmaya başlanır. Diktirmek isteyenler de model...
  5. Kısa Nişanlık Abiye Modelleri

Kısa Nişanlık Abiye Modelleri

Kısa Nişanlık Abiye Modelleri Özellikle bacak boyu uzun ve kendine güvenen kızlarımız, dilerlerse mezuniyet gecelerinde, gezmelerde, nişanlarında kısacası güzel görünmek istediği her alanda bu kıyafetleri giyebilir, kullanabilir. Sizler içni bir galeri oluşturyorum. Bu galeriden dilediğiniz modelin resmini cep telefonunuzdan çekerek araştırabilir, büyük markalardan edinebilirsiniz. Görseller...

Sayfayı Paylaş