gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Sibel Can Çok Hoppasın Şarkı Sözleri burada

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sibel Can Çok Hoppasın Şarkı Sözleri Sibel Can Çok Hoppasın Şarkısının Sözleri
    Az önce sizlere 2012 albümleri arasında yer alan Mustafa Sandal Organik albümünde yer alan şarkıları sunmuştuk. Şimdi ise Meşk adını verdiği albümü beğeni ve başarı toplayan Sibel Can Çok Hoppasın şarkı sözleri paylaşımında bulunuyoruz Melek'ler.

Eşe Dosta Senden Haber Sordum Bana Neler Neler Söylediler
    Odan Kimselere Yar Olmaz Aman Sakın Ha Dediler
    Eşe Dosta Senden Haber Sordum Bana Neler Söylediler
    Ondan Kimselere Yar Olmaz Aman Sakın Ha Dediler
    Çok Hoppasın Sen Sevgilim Seni Nasıl Seveyim
    Yaptıkların Bini Aşmış Ben Nereden Bileyim

Yaptıkların Bini Aşmış Ben Nereden Bileyim
    Artık Senin Sevgilin Olamam iki Cihan Bir Araya Gelse
    Kalbim Severmiydi Hiç Seni Böyle Olduğunu Bilse
    Yaptıkların Bini Aşmış Ben Nereden Bileyima

2012 Sibel Can Çok Hoppasın Şarkı Sözleri burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can Hançer Şarkı Sözleri

Sibel Can Hançer Şarkı Sözleri

sibel can, hançer, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Söz- Müziğinin Kenan Doğulu'ya ait olduğu Hançer Şarkı sözünü sizlerle paylaşıyorz melekler :) Terk edip gittiğinden beri Kalbime lokma aşk girmedi Sahipsiz kaldım yalan gibi Bozgunum senden bile deli Yandı m canın benim gibi Yaşarken öldün mü mahkum gibi Hasretin büyür yüreğimde Paslı...
  2. Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkı Sözleri türkçe burada

Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkı Sözleri türkçe burada

Eurovision Şarkımız 2012 Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkı Sözleri Eurovision 2012'de bizi temsil edecek olan Can Bonomo henüz hangi şarkıyla yarışacak kesinleşmedi Melek'lerim, diyor ve sizleri aşağiıda ki ilgili bilgilerle başbaşa bırakıyoruz. Can Bonomo nun 22-24 ve 26 Mayıs tarihlerinde Bakü'de gerçekleştirilecek olan 2012 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edeceği...
  3. Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkı Sözleri

Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkı Sözleri

Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkı Sözleri istiyorum sizden ve paylaşımınız için şimdiden tşkler ediyorum.
  4. Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkısının Sözleri

Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkısının Sözleri

Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkı Sözü Acıyorum Sana Ben Şarkı Sözü Yeni albümüyle yaz dönemine merhaba diyen ünlü sanatçı Sibel Can'ın seslendirdiği Acıyorum Sana Ben şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Gönlümün Kapısını Açık Bırakıp Gittin Ne Sen Varsın Ne Aşkın Bir Gecede Bitirdin Acıyorum Sana Ben Acıyorum Kendime Bir Gecelik Sevgilim Bu Gece Kısmet Kime Gönlümde...
  5. Sibel Can Kabahatim Büyüktür Şarkısının Sözleri

Sibel Can Kabahatim Büyüktür Şarkısının Sözleri

Kabahatim Büyüktür Şarkı Sözü Sibel Can Sibel Can Kabahatim Büyüktür Şarkı Sözleri Sevenlerinin karşısında Meşk isimli yepyeni albümüyle çıkan Sibel Can'ın albümde seslendirdiği parçalardan biri olan Kabahatim Büyüktür şarksının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) O Gönül Kuşu Gibi Kalbimde Yuva Kurdun Acı Dileğim Kurusun Dilim Onu Uçurdu Kabahatim Büyüktür Alevlerde Yaktın Ne...

Sayfayı Paylaş