gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

2012 Stradivarius Çizme Modelleri Burada

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

2012 stradivarius çizme modelleri 2012 çizme modelleri bot modelleri uzun çizme modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar sonbahara adım attığımız şu günlerde 2012'nin en güzel kıyafetlerini almaya başladık bile :) 2012 yılının En güzel pelerin modellerini daha önce ki konularımızda sizlerle paylaşmıştık melekler. Kışlık Kaban ve montlarımız hazırmı peki? eeozaman sırada 2012 Stradivarius Çizme modelleri var. 2012 Stradivarius çizme modellerini Ngstyle nostalji elbise modelleri ile kombinlesek nasıl olur sizce ?
    2012 Stradivarius Çizmeler farklı modelleriyla çok şık görünüyor işte modeller;

SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Asicik bana bunlardan bir tane al söz giyecem :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ben mi :D:D ***** size alsın sizde bana alın :D:D

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben Sadmin'e alacağım, Sadmin de sana. Peki ya bana kim alacak, niye ben zararlı çıkıyorum ordan keklik gibi mi görünüyorum pehh :hıh: Yok yaaaa :kedi:

ASİMELEK bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    est. sayın adminem :D:D şimdi siz aADMİN bende ufacık tefecik içi dolu neşecik bir asicik olduğum için sizin bana almanız gerekir :D:D ***** sizede sadmin alsın yani şöyle :D:D
    Sadmin rüyama ***** sadmine sadmin de bana alsın bak oldu bitti :D:D ne kaaa zekiyim yaa:789:

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bencede çok zekisin hatta bu gün tilkilerin etrafı basmış :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Siparişimde ahanda budur :D:D bunu istiyorum bunu istiyorummm:hey:r[​IMG]

2012 Stradivarius Çizme Modelleri Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Bayan Bot Çizme Modelleri Burada Melekler

2012 Bayan Bot Çizme Modelleri Burada Melekler

bot çizme çeşitleri bayan bot modelleri bot modelleri 2012 İçi ya da koncu kürklü, bağcıklı, fermuarlı pek çok çeşitiyle kısa çizmeler , botlar uzun çizmelere nazaran çok daha kullanışlı melekler :) Giyip çıkarması zorluk yaratmayan botlar, hem ayaklarımızı ısıtıyor hem de şıklığımıza şıklık katıyorlar. Modeline göre her tür kıyafetle kombinleyebileceğimiz kısa çizmeler ve botlar, hem spor...
  2. Bayan Çizme modelleri 2012

Bayan Çizme modelleri 2012

2012 bayan çizme modelleri çizme modelleri 2012 Melek'ler yeni yıl gecesi şıklığınız için alışverişe mi çıkmak istiyor sunuz? O halde size önerimiz bu çizmelerden birini alın ve şıklığınıza şıklık katın. Yeni yılıda şık karşılyanı ki tüm yıl şık kalın :D:D Uzun lafın kısası Melek'ler en şık bayan çizme modelleri sizleri bekler :)
  3. Barbara Bui 2012 Kısa Çizme Modelleri Burada Melekler

Barbara Bui 2012 Kısa Çizme Modelleri Burada Melekler

kısa çizme modelleri 2012 kısa çizme modelleri kısa çizmeler 2012 Uzun çizmeler olduğu kadar kısa çizmeler de bu yılın trendleri arasında melekler :) 2012 kışında pantolon, etek, elbise, tayt her türlü giyimin altında kullanabileceğimiz kısa çizmeler birbirinden şık modellerle tasarımcılar tarafından tanıtılıyor. Bu yazımızda sizlere sunacağımız bu şık kısa çizmeler de ünlü modacı Barbara...
  4. Stradivarius Bilezik Modelleri 2012

Stradivarius Bilezik Modelleri 2012

2012 bilezik modelleri stradivarius yeni sezon stradivarius 2012 kış Kadınların yüzyıllardır kullandığı aksesuarların başında gelen bilezikler, 2012 kışına da damgasını vuracak melekler :) İri takıların bu sezon çok revaçta olduğunu daha önce ki konularımızda belirtmiştik. Bileziklerde de bu moda geçerli. Stradivarius bileziklerde tahta, boncuk ve deri materyallerin çokça kullanıldığını...
  5. Stradivarius harika elbise modelleri 2012

Stradivarius harika elbise modelleri 2012

Stradivarius yeni bayan elbise modelleri 2012 Bayan elbise modelleri Stradivarius bayan 2012 Stradivarius yeni sezona yine iddialı bir giriş yaparak, birbirinden harika tasarımlara sahip olan elbise modellerini bizlere sunuyor meleklerim... Ülkemizde de çeşitli avmlerde bulabileceğiniz Stradivarius markasının yeni koleksiyonuna ait ürünleri sizlere sunmak istiyorum, birbirinden iddialı olan...

Sayfayı Paylaş