gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Survivor Finalistleri Kimler acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba bu hafta Survivor izleyemedim misafirlerimiz vardı ve nasıl olduysa aradan kaçtı acaba 2012 Survivor Finalistleri Kimler oldu merak ediyorum inş nihat gitmemiştir çünkü o kazansın istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Survivor 2012 Finalistleri Kim oldu
    2012 Survivorda Kimler Finale çıktı

Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasında son dörde Nihat, Hasan, Anıl ve Begüm kalmıştı. Final öncesi yapılan elemede Nihat ve Begüm halk oylamasına çıktı. Elenen Begüm oldu. Bu akşam finalist olacak iki kişiyi öğreneceğiz.

İlk oyunu Nihat kazanırken ikinci oyunun galibi Hasan oldu. Hasan 3. oyunu da kazanarak ilk finalist oldu. Halk oylaması sonucunda ikinci finalist ise Nihat oldu.

2012 Survivor Finalistleri Kimler acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 de Survivor Yarışmacıları isimleri kimler olacak

2012 de Survivor Yarışmacıları isimleri kimler olacak

2012 de yapılacak olan survivor yarışmasına kimler katılacak ? Ne zaman yapılacak bu yarışma bilgisi olan var mı ?
  2. Survivor 2012 Ünsüzleri Kimler

Survivor 2012 Ünsüzleri Kimler

Survivor 2012 Ünsüzleri Kimler ? Selam kızlar Survivor 2012 ünlülerini gördük magazinden ve sizin sitenizden ama ünsüzleri kimler onları hala bilmiyoruz, sizden Survivor ünsüzleri hakkında bilgi vermenizi rica ediyoruz.
  3. Survivor 2012 Gönüllüler Kimler

Survivor 2012 Gönüllüler Kimler

Survivor 2012 Gönüllüler Kimler Survivor gönüllüler kim 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler ve benim gibi 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler'i merakla bekleyen tüm arkadaşalr bu yazımızda 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının Gönüllüler takımının resimlerini ve isimlerini sizlerle paylaşacağız.
  4. Survivordan Kim Elenecek 15 Nisan 2012

Survivordan Kim Elenecek 15 Nisan 2012

Survivordan Kim Elenecek 15 Nisan 2012 günü kim gitti kim gitsin kızlar hadi gelin buraya :)
  5. Survivor kim elenir 23 Nisan 2012

Survivor kim elenir 23 Nisan 2012

Survivor kim elenir 23 Nisan 2012 Selam kızlar sizce 23 nisan günü yani bu gün Survivor kim elenir? İnş Doğuş elenir zaten bir işe yaramıyor :)

Sayfayı Paylaş