gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Survivorda Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri ?

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 survivor şarkıları survivorda çalan latin müzik survivorda çalan yabancı şarkılar

Sevgili melekler,
    2012 Survivor yarışması bildiğiniz gibi başladı. Bu keyifli yarışmanın en az kendisi kadar keyif veren müziklerini de hemen hepimiz beğenerek dinliyoruz. Bu güzel müziklerin kime ait olduğunu öğrenmek ve bu müziklerle ilgili bilgilerimizi paylaşmak adına bu konu başlığını açıyoruz. Tıpkı geçen sene olduğu gibi :)

Bu senenin birbibirinden güzel Latin müziklerinin adlarını ve şarkıcılarını buradan paylaşalım. Şimdiden keyifli paylaşımlar diliyoruz hepinize.. :)

deniz-07 bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ellerinize sağlık olsun adminim, sağolasınız :kiss:

3. genc:)

genc:) Forum Okuru

survivor 25 mart 2012 3. part 2: 45 te çalan yabancı bir parça vra yamamamostaki filan gibii onu kim soluyor bana bulabilirmiisinz

4. isiloss

isiloss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Aradığınız parça Enya'nın seslendirdiği Adiemus 'tur. :) Parçayı aşağıda ki linkimizde bulunan 26 numaralı mesajımızda ki klibinden dinleyip,izleyebilirsiniz :)

ENYA - ADIEMUS TIKLAYIN

6. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

7. isiloss

isiloss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sağol Admin, aradıklarımı buldum :) da son eklediklerine baktım konu kilitli olduğundan yazamadım. 01.04.2012 gunundekı bolumde yanı dun aksamkinde Michael Jackson'ın Billie Jean i bi adam söylüyo, onu bulur musun acaba ? O kadar aradım internette yoktu :(, teşekkürler

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

admin bana 02.04.2012 günkü bölümde yağmur yağarken çalan şarkıyı bulurmusun lütfen

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

begüm oyunu kazanırken çalan şarkı ney acaba 2nisan

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2 Nisan 2012 6. part 04:42 de çalan şarkıyı söyleyeblir misiniz şimdiden teşekkürler....

12. Selamlar

Selamlar Forum Okuru

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kolay gelsin ben 8. Bölüm Reality (part1) | Acunn.com bu sitedeki videoda dakika 04.51 de başlayan şarkıyı arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler .

14. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Verdiğiniz link maalesef açılmıyor..

Aradığınız parça Dido 'dan Thank You şarkısı. Dinlemek için LÜTFEN TIKLAYINIZ.. :)

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eminem stan ft dıdo şarkı arkadaşlar

2012 Survivorda Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. survivorda çalan yabancı müzik

survivorda çalan yabancı müzik

survivorda çalan yabancı müzikler 2011 survivor yabancı müzikleri survivor da çalan müzikler survivorda şarkılar 2011 şarkılar arkadaşlar aradığım şarkıyı bulamıyorum birtütrlü. lütfen yardımmm????: 5,40 saniyede başlıyor. link:Survivor - 30 Nisan Cumartesi (Bölüm1) bulan varsa bilen varsa lütfennnnnnnn
  2. 19 Mayıs 2012 Survivorda 30. Dakikada Çalan Şarkı

19 Mayıs 2012 Survivorda 30. Dakikada Çalan Şarkı

Survivor Ünlüler Gönüllüler 19 Mayıs 2012 | Full izle | Seyret | HD izle | Online | Son Bölüm izle 30dakika 10 saniye de calan sarki
  3. survivor 6.bölümde çalan şarkılar

survivor 6.bölümde çalan şarkılar

6.bölümde çalan şarkılar
  4. Bugün ne giysem'de çalan yabancı şarkı?????

Bugün ne giysem'de çalan yabancı şarkı?????

arkadaşlar sizden çok zor bişey isteyeceğim :) bende bugün ne giysemin 08.12.2011 17:01:07 deki müziği hala arıyorum ve aramaktayım bulamadım.bulursanız çok sevinirim.çok araştırdım bulamadım.işte http://tvarsivi.com/player.php?y=15&z=2011-12-08%2017:01:00 tv arşivi video açıldığında 00:07 saniyede başlayan bir şarkı var o şarkıyı arıyorum.hatta geçenlerde pazar süprizinde oya aydoğan ve...
  5. 2013 Survivor'da Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri?

2013 Survivor'da Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri?

Bu konu; 2013 Survivor'da Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, geçen yıl 2012 Survivor'da olduğu gibi bu yıl da 2013 Survivor yarışmasında çalan şarkıların isimlerini ve kimlerin söylediğini bu sayfamızdan sizlerle paylaşacağız. Yapmanız gereken merak ettiğiniz şarkının linkini buradan paylaşmanız. Lütfen sadeec...

Sayfayı Paylaş