gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

2012 tıtanıc 3d fılm tanıtım ve fragmanı

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

2012, titanic, titanik 3D, film, tanitim, konulari burada meleklerim
    Merhaba Melekler,

Ilk gosterime girdiginde cogumuzun belkide bikmadan defalarca izledigi ve duygulandigi Titanik filmi, 2012 yilinda 3 boyutlu olarak tekrar vizyona girecek, Bu kadar etkilendigimiz filmi, birde 3 boyutlu olarak izlemek mukemmel olacak gibi gozukuyor,

Yapım:
    2012 ~ ABD

Tur:
    3 Boyutlu, Dram, Romantik

Yönetmen:
    James Cameron

Oyuncular:
    Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Billy Zane, Kathy Bates, Bernard Hill, Victor Garber, Bill Paxton, Gloria Stuart, David Warner, Suzy Amis, Ewan Stewart, Frances Fisher, Jonathan Hyde, Danny Nucci, Lewis Abernathy

Senaryo:
    James Cameron

Yapımcı:
    James Cameron

Görüntü Yönetmeni:
    Russell Carpenter

Müzik:
    Céline Dion

Süre:
    3 saat 15 dk

Gösterim Tarihi:
    13 Nisan 2012 (Türkiye)

2012 tıtanıc 3d fılm tanıtım ve fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 karanlıklar ulkesı 4 fılm tanıtımı ve fragmanı

2012 karanlıklar ulkesı 4 fılm tanıtımı ve fragmanı

karanlıklar ülkesi 4 fragman 2012, karanliklar ulkesi 4, underworld 4, fragman, tanitim konusu burada melekler Sevgili Melekler, 2012 Yilinin ilk ayinda vizyona girecek olan merakla beklenen Karanliklar Ulkesi 4 filminin tanitimi ; Tür: 3 Boyutlu, Aksiyon, Fantastik, Gerilim, Korku, Macera Yönetmen: Måns Mårlind, Björn Stein Oyuncular: Kate Beckinsale, Michael Sheen, Bill...
  2. 2012 amerıkan pastası 4 fılm tanıtımı

2012 amerıkan pastası 4 fılm tanıtımı

amerikan pastası 4 2012, Amerikan pastasi 4, American pie 4, film tanitimi, fragman konusu burada melekler Merhaba Melekler, Merakla izlenen Amerikan pastasi film serisinin dorduncusu 2012 ocak ayinda vizyonda olacak, Yapım: 2012 ~ ABD Tür: Komedi, Romantik Yönetmen: Hayden Schlossberg, Jon Hurwitz Oyuncular: Alyson Hannigan, Chris Owen, Deborah Rush, Molly Cheek, Eric Allan...
  3. 2012 hansel ve gretel fılm tanıtımı

2012 hansel ve gretel fılm tanıtımı

2012, Hansel ve gretel, cadi avcilari, film, tanitim konulari burada meleklerim Sevgili Melekler, Cogumuzun cocuklugunda masalini okudugumuz hansel ve gretel cadi avcilari bolumuyle 2012 yilinin mart ayinda 3 Boyutlu olarak vizyona girecek... Tür: 3 Boyutlu, Gençlik, Komedi, Korku Yönetmen: Tommy Wirkola Oyuncular: Gemma Arterton, Famke Janssen, Peter Stormare, Michael Bay,...
  4. 2012 men ın black 3d fılm tanıtımı

2012 men ın black 3d fılm tanıtımı

2012 Men ın Black 3D Fılm tanıtım ve Fragmani 2012, siyah giyen adamlar, men in black, film, tanitim konusu burada melekler Merhaba Melekler, 2012 Yilinda 3 Boyutlu tanidik bir Film daha.... Yapım: 2011 ~ ABD Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Casusluk, Komedi Yönetmen: Barry Sonnenfeld Oyuncular: Will Smith, Gemma Arterton, Alec Baldwin, Tommy Lee Jones, Emma Thompson, Sharlto...
  5. 2012 spıder man 3d fılm tanıtımı

2012 spıder man 3d fılm tanıtımı

2012 Spıder Man 3D Fılm Tanıtım ve Fragmani 2012, spider man, orumcek adam, film, tanitim konusu burada melekler Merhaba Melekler, 2012 Yilinin Temmuz ayinda 3 boyutlu olarak vizyona girecek olan, ''The Amazing Spider-Man'' filmine yogun ilgi gosterilecegi dusunuluyor, Iste Film Fragmani; http://www.youtube.com/watch?v=FWP8TdXdFZg Yapım: 2012 ~ ABD Tur: 3 Boyutlu, Aksiyon, Gerilim,...

Sayfayı Paylaş