gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Todaie Sınavı Başvuruları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 Todaie Sınavı Başvuruları ne zaman yapılacak? Arkadaşlar bilginiz varsa buradan bana da bilgi verin.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Todaie Sınavı Başvuru tarihleri
    5 Mayıs 2012 Cumartesi günü Ankara’da yapılacak olan 2012 Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü Yüksek Lisans Programlarına Giriş Sınavı (2012 TODAİE) başvuruları 26 Mart-4 Nisan 2012 tarihleri arasında yapılacaktır.

“SINAVA İLİŞKİN GENEL BİLGİLER TEMEL İLKE VE KURALLAR” bilgi metni, başvuru tarihleri arasında ÖSYM’nin ÖSYM İnternet adresinden yayımlanacaktır.

Sınava başvuru yapacak adayların bu bilgileri dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

2012 Todaie Sınavı Başvuruları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Ygs başvuruları başladı

2012 Ygs başvuruları başladı

arkadaşlar 2012 Ygs başvuruları başladı bilginiz var mı?
  2. hac başvuruları 2012

hac başvuruları 2012

hac başvuruları 2012 hakkında da bilgi verirseniz çok sevinir ve size dua ederim arkadaşlarım.
  3. Todaie başvuru kılavuzu 2012

Todaie başvuru kılavuzu 2012

Todaie başvuru kılavuzu 2012 sınavı hakkında da bilgi verirseniz çok sevinirim ne zaman başvurular başlıyor:?
  4. DGS Başvuruları 2012 sınavı ne zaman

DGS Başvuruları 2012 sınavı ne zaman

DGS Başvuruları 2012 yılında ki sınav acaba ne zaman lütfen tarihi bilen varsa bana da YAZSIN KIZLAR
  5. 2012 İdari Yargı Hakim Adaylığı Sınavı Başvuruları ne zaman acaba

2012 İdari Yargı Hakim Adaylığı Sınavı Başvuruları ne zaman acaba

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda 2012 İdari Yargı Hakim Adaylığı Sınavı Başvuruları ne zaman başlıyor bilen var mı ? Bilgi sahibi olan arkadaşlarımdan 2012 İdari Yargı Hakim Adaylığı Sınavı tarihlerini yazmalarını rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş