gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Toplu İş Sözleşmesi Takvimi Açıklandı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, memurların toplu sözleşme görüşmelerinin 30 Nisan'da başlayacağını belirterek, hakem heyetine gidilmezse görüşmeleri 29 Mayıs'ta sonlandırmayı hedeflediklerini açıkladı.

2012 Toplu İş Sözleşmesi Takvimi Açıklandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KEY'de ödeme takvimi açıklandı

KEY'de ödeme takvimi açıklandı

Konut Edindirme Yardımı (KEY) alacak hak sahiplerine ödeme sürecinin 21 Haziran 2008 tarihinden sonra başlatılacağı bildirildi. Tasfiye Halindeki Emlak Bankasının Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sayın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, KEY hesaplarıyla ilgili olarak, hataların düzeltilerek daha fazla kişiye KEY ödemesi yapılabilmesi için, Devlet Bakanı Mehmet Şimşek'in yetkisinde bulunan iki...
  2. 2012 İş Takvimi

2012 İş Takvimi

2012 takvimini göster 2012 yılındaki iş takvimini daha doğrusu iş gününü merak eden meleklerimize önümüzdeki yıldaki planlama sürecinden bahsetmek istiyoruz. İşte karşınızda iş Takvimi. 2012 Yılı Takvimi, 2011-2012 Yıllık Çalışma Takvimi, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan açıklamaya göre bu yıl eğitim öğretim çalışmaları takvimindeki yapılan değişiklikler şu yönde; açılış 13...
  3. İşte 2012 ÖSYM Sınav Takvimi Melekler !

İşte 2012 ÖSYM Sınav Takvimi Melekler !

2012 ösym 2012 ösym sınav takvimi 2012 ösym sınav tarihleri 2012 ösym sınavı ne zaman 2012 ösym sınav başvuru tarihleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Bu yıl lise son sınıf öğrencisi olup önümüzde ki yıl 2012 Ösym Sınavına başvuracak meleklerimiz harıl harıl ders çalışıyor melekler :) Hepsine başarılı bir yıl ve hayallerinde ki meslekler konusunda bol şans diliyoruz. Eminiz ki doğru ve...
  4. 2011 - 2012 Eğitim - Öğretim Yılı İş Günü Takvimi

2011 - 2012 Eğitim - Öğretim Yılı İş Günü Takvimi

2012 Yılı Çalışma Takvimi 2011 - 2012 Eğitim - Öğretim Yılı İş Günü Takvimi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda 2011 - 2012 Eğitim - Öğretim Yılı İş Günü Takvimi sunuyor ve gerek sizlerin, gerek ise yoğun istekte bulunan misafirlerimizin talebini gerçekleştiriyoruz.
  5. KPSS 2012/5 Yerleştirme Sonuçları Açıklandı İşte Detaylar

KPSS 2012/5 Yerleştirme Sonuçları Açıklandı İşte Detaylar

Bu konu; KPSS 2012/5 Yerleştirme Sonuçları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 11 bin 116 sözleşmeli sağlık personeli alımı için yapılan KPSS-2012/5 tercih sonuçları ve tercih sonucu oluşan en küçük ve en büyük puanlar açıklandı. Önlisans düzeyinde 167, Lisans'ta 36 kadro boş kaldı. KPSS yerleştirm Sonuçlarını Öğrenmek İçin Tıklayın

Sayfayı Paylaş