gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

2012 Topuklu Çizmeler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

2012 topuklu çizmeler topuklu çizme modelleri çizme fiyatları hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Her sezon yeni ve farklı modelleri ile biz kadınları mest eden topuklu ayakkabıların modası hiç bitmiyor melekler :) özelliklede topuk seven bir bayansanız yaz kış topuk sevdanızdan hiç vazgeçmezsiniz. Topuklu ayakkabı Kadını Olduğundan Zarif Gösterir :)2012 kışınıda Touklu Çizmeler ile geçirmek istiyorsanız yazımızı inceleyiniz melekler. 2012 Topuklu ayakkabılar tamda sizin ayağınıza göre :) [​IMG] [​IMG]

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

asim bunlar gündelikmi :D:D nasil duruluyor bunlarin üerinde lo hahaha ben ucarim heralde kisin karin üzerinde hahaha

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yaa bende kışın pek topuklu giymeyi sevmiyorum hatta giyemiyorum ama bu modellere bayıldım özelliklede şu fiyonklu olan çizmeye bittim doğrusu :)

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

benim favorimde oydu ama hayatta giyemem ki :D:D benim yükseklik korkum var hahaha

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yükseklik korkusumu hahaha hahahah ayy hiç güleceğim yoktu jupicim hahahaha hahahaha

6. jupiter

jupiter Forum Okuru

ne kaa güzel bak güldürdüm iste :D:D pozitif enerji hahaha

7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Şimdi Asimelek bunlar nası benim ayağıma göreymiş ki benim ayağım 45 numara valla hiç biri olmaz ayaklarıma nası olcak bu şimdi allasen :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  8. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    sadminim hiç üzülmeyin 35 numarasından tutunda 48 numaraya kadar bütün numaraları elimizde mevcut siz yeterki siteyin :D:D

2012 Topuklu Çizmeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kışlık Uzun Topuklu Çizme Modelleri

Kışlık Uzun Topuklu Çizme Modelleri

uzun topuklu çizme uzun topuklu çizmeler dizüstü çizme modelleri Kızlar bu sene uzun çizmeler çok moda...Özellikle elbise ve taytlarla giyilen çizmelerin boyu biraz daha uzayarak diz üstüne çıkıyor...Şimdi bu seninin modası uzun ve topuklu çizme modellerine geçiyorum arkadaşlarım :tik:
  2. 2012 Hotiç Çizme Modelleri

2012 Hotiç Çizme Modelleri

hotiç çizme, 2012, modelleri, resimleri, koleksiyon, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgli melekler, Yaz henüz geldi derken firmalar kışlık modellerini görücüye çıkardılar bile.. İşte Hotiç'in 2012 yılı çizme modellerinden birkaçı... http://www.meleklermekani.com/populer-markalar-hakkinda/193594-2012-chloi-resort-koleksiyonu.html
  3. 2012 Çizme modelleri

2012 Çizme modelleri

2012 çizme modelleri çizme modelleri nelerdir çizmeler diz üstü çizme modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Kışın ayakkabıdan daha çok tercih ettiğimiz çizme ve botlardır melekler. kışın soğuk kar derken malum ayakkabı pek tercih edilmez. ayakkabı da son trendlerin neler olduğunu daha önceki yazımızda sizlerle paylaşmıştık melekler. şimdiz sizlerle 2012 Çizme modellerini...
  4. Shoeboutique34 Çizme Modelleri 2012

Shoeboutique34 Çizme Modelleri 2012

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. 2014 Derimod Topuklu Çizme Modelleri

2014 Derimod Topuklu Çizme Modelleri

derimod çizme modelleri, derimod topuklu çizme modelleri, topuklu çizme modelleri Topuklu çizme modelleri özellikle elbise ve etekler için çok şık bir kombin olarak tercih ediliyor. derinin kalitesini ve şıklığını bir arada bulmak isteyen bayanların gözde deri markasından olan Derimod, 2014 yılına özel olarak tasarlamış olduğu topuklu çizme modelleri ile çok beğeniliyor. Farklı topuk...

Sayfayı Paylaş