gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Türkiye'nin Önemli Bakanları Kimdir İsimleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar siyasetten anlar mısınız bilmiyorum ama ben ne anlıyorum ne de seviyorum sadece bilmem gerektiği için sizden 2012 Türkiye'nin Bakanları Kimdir İsimlerini rica ediyorum bilen varsa önemli bakanların isimlerini yazsın bana;)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Önemli Bakanlar Kimlerdir

2012 Türkiye'nin Bakanları Kimdir İsimleri

Başbakan: Recep Tayyip Erdoğan

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı: Cemil Çiçek

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı: Bülent Arınç

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı: Ali Babacan

Adalet Bakanı: Sadullah Ergin

Milli Savunma Bakanı: Vecdi Gönül

İçişleri Bakanı: Beşir Atalay

Dışişleri Bakanı: Ahmet Davutoğlu

Maliye Bakanı: Mehmet Şimşek

Milli Eğitim Bakanı: Nimet Çubukçu

Bayındırlık ve İskan Bakanı: Mustafa Demir

Sağlık Bakanı: Recep Akdağ

Ulaştırma Bakanı: Binali Yıldırım

Tarım ve Köyişleri Bakanı: Mehmet Mehdi Eker

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı: Ömer Dinçer

Sanayi ve Ticaret Bakanı: Nihat Ergün

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı: Taner Yıldız

Kültür ve Turizm Bakanı: Ertuğrul Günay

Çevre ve Orman Bakanı: Veysel Eroğlu

2012 Türkiye'nin Önemli Bakanları Kimdir İsimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsimleri Unutanlara önemli bilgiler!!

İsimleri Unutanlara önemli bilgiler!!

Tanıştığınız insanın ismini unutmak ve hatırlamamak zor olsa gerek.Bazen benimde çok eski arkadaşları unuttuğum oluyor.Bu bilgiler işe yarayacağa benziyor. 1) ZİHİNSEL HAZIRLIK İsimleri sürekli olarak unuttuklarını söyleyen kişilere, tanıştıkları insanların isimlerini hafızalarına almak gibi bir hedeflerinin olup olmadığı sorulduğunda, genellikle böyle bir hedeflerinin olmadığını...
  2. 2012 Türkiye'nin Nüfusu

2012 Türkiye'nin Nüfusu

2012 Türkiye'nin Nüfusu 2012 Türkiye Nüfusu Selam millet acaba bu sene türkiyenin nüfusu kaç sizce. 2012 Türkiye'nin Nüfusu kaç bilen var mı?
  3. Türkiye'nin 2012 Nüfusu

Türkiye'nin 2012 Nüfusu

Türkiye'nin 2012 Nüfusu Türkiye'nin Nüfusu 2012 Meraklı bir misafirimz sormuş "2012 yılında türkiye'nin nüfusu kaçtır" diye, biz de bu konu üzerinde bir araştırma yaptık ve elbette ki edindiğimiz bilgileri bu sayfamızdan ilgili tüm arkadaşlarımızla paylaşmak istedik Melek'lerim:) Türkiye 2010 yılında toplam 73 milyon 722 bin 988 kişilik nüfusa ulaştı. Yeni yılın rakamları TÜİK...
  4. Önemli Göllerin İsimleri nelerdir

Önemli Göllerin İsimleri nelerdir

Merhaba arkadaşlar ben bir konuda merak duyuyorum acaba ülkemizde ve dünyada ki Önemli Göllerin İsimleri nelerdir bu konuda bilgisi olan bana yazarsa sevinirim.
  5. Önemli Piyanistlerin İsimleri nelerdir?

Önemli Piyanistlerin İsimleri nelerdir?

Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak dünya da ve bizim ülkemizde ki Önemli Piyanistlerin İsimleri neler eğer biliyorsanız lütfen bana Önemli Piyanistlerin İsimlerini yazın.

Sayfayı Paylaş