gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 TUS İlkbahar Soru ve Cevapları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 TUS İlkbahar Soru ve Cevapları neler lütfen bu konuda bize bilgi verin arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

22 Nisan 2012'de yapılan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) İlkbahar Dönemi ile 2012-Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (DUS) İlkbahar Dönemi Soru Kitapçıkları ile Cevap Anahtarları yayınlandı
    22 Nisan 2012 tarihinde yapılan 2012-TUS İlkbahar Dönemi Sınavı ile 2012-DUS İlkbahar Dönemi Sınavının temel soru kitapçıkları ve cevap anahtarlarına aşağıdaki bağlantıdan erişilebilir.

Adayların sorulara verdikleri cevapların analizi olan madde analizi sonucunda sorular yeniden bilimsel denetmenler tarafından incelenmiştir. Bu inceleme sonucunda ÖSYM Yönetim Kurulu tarafından; 2012-TUS İlkbahar Dönemi Temel Tıp Bilimleri Testi-1’nin (TTBT-1) temel soru kitapçığında yer alan 73. soru ile Klinik Tıp Bilimleri Testinin (KTBT) temel soru kitapçığında yer alan 50. sorunun iptal edilmesine ve ilgili testte cevabı bulunan tüm adayların bu sorulara doğru cevap verdikleri kabul edilerek değerlendirme yapılmasına karar verilmiştir.

Adaylara duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

2012-TUS İlkbahar Dönemi Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları

2012 TUS İlkbahar Soru ve Cevapları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 TUS ilkbahar

2012 TUS ilkbahar

2012 TUS İlkbahar sınav tarihleri 2012 TUS İlkbahar ne zaman 2012 TUS İlkbahar dönemi ne zaman yapılacak?
  2. 2012 Dikey Geçiş Sınavı Soru ve Cevapları

2012 Dikey Geçiş Sınavı Soru ve Cevapları

2012 DGS Soruları ve Cevapları ÖSYM 2012 Dikey Geçiş Sınavı Soru ve Cevapları Dikey Geçiş Sınavı tarihi vwe soru cevapları hakkında bilgi edinmek isteyen Melek'lerimiz, sizi bu konuda aydınlatmak için henüz edindiğimiz bilgiler şöyle; DGS sınavı 15 Temmuz 2012 tarihinde Pazar günü Devlet üniversitesi rektörlüklerinin bulunduğu il merkezi ile Lefkoşa’da bir oturumda yapılacaktır. 2012 DGS...
  3. Nisan 2012 ehliyet sınav soru ve cevapları

Nisan 2012 ehliyet sınav soru ve cevapları

14 Nisan ehliyet sınavı soruları Nisan 2012 ehliyet sınavı cevapları Merhaba Sevgili Melek'ler.. Bu yazımızda 2012 Nisan ehliyet soru ve cevapları hakkında merak ettikleriniz sizlerle paylaşıyor ve şimdiden ehliyet almak isteyipte sınava girecek olan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. 14 Nisan tarihinde yapılacak olan Ehliyet Sınavının soru ve cevapları için sınavdan sonra...
  4. 2012 PMYO Soru ve Cevapları lazım bana

2012 PMYO Soru ve Cevapları lazım bana

Selam arkadaşlar sizden 2012 PMYO sınavının Soru ve Cevaplarını paylaşmanızı rica ediyorum mümkünse 2012 PMYO Soru ve Cevapları hakkında tüyo bilgi verirseniz çok ama çok sevinirim:)
  5. 2012 DGS Soru ve Cevapları istiyorum

2012 DGS Soru ve Cevapları istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizlerden 2012 DGS Soru ve Cevapları hakkında bilgi tüyo ve 2012 DGS Soru ve Cevaplarını paylaşmanızı rica ediyor ve şimdiden 2012 DGS Soru ve Cevapları için çok tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş