gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Üç Aylar Ne Zaman

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 Üç Aylar Ne Zaman arkadaşlar biliyorsanız sorumun cevabını verin.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Üç Aylar Ne Zaman Başlayacak
    2012 Yılı Üç aylar 22 Mayıs 2012 Salı Günü başlıyor.

İyilik ve ibadetlere normalde verilen sevapların kat kat yükseldiği, İlahi Rahmetin coştuğu üç aylar Recep Ayının girişiyle 22 Mayıs 2012 Salı günü başlıyor.22 Mayıs 2012 Salı Günü Mübarek 3 Aylarınız Hayırlı olsun.

2012 Üç Aylar Ne Zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üç Aylar Nedir yardım istiyorum

Üç Aylar Nedir yardım istiyorum

Üç Aylar Nedir üç aylarda ne yapılır bu konu hakkında bana bilgi vermeniz mümkün mü?
  2. Üç Ayların Başlangıcı 2012 yılında ne zaman?

Üç Ayların Başlangıcı 2012 yılında ne zaman?

Üç Ayların Başlangıcı 2012 de ne zaman acaba bu konuda bana cevap verecek kişi yada kişiler var mı aranızda?
  3. 2014 Yılı Üç Aylar Başlangıcı Ne Zaman?

2014 Yılı Üç Aylar Başlangıcı Ne Zaman?

2014 üç aylar tarihi, 2014 üç aylar başlangıcı, 2014 üç aylar ne zaman başlıyor. Biz müslümanlar için çok önemli olan üç ayların 2014 yılında hangi tarih de başladığını merak edenler için gereken bilgileri sizlerle paylaşıyor Melekler Mekanı.com olarak üç ayların herkese hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Üç aylar Müslümanlar için çok önemli günlerin başlangıcı olarak bilinmektedir. Çok...
  4. Mübarek üç ayların fazileti nedir?

Mübarek üç ayların fazileti nedir?

Cenâb-ı Hakk (c.c.) biz mü’minler için rahmeti, feyiz ve bereketi bol olan günler ve aylar halketmiştir. Nasıl ki haftanın günleri arasında Cuma günü faziletli bir gün ise, “üç aylar” olarak bilinen Receb, Şaban ve Ramazan ayları da fazileti büyük, feyiz ve bereketi bol, mübarek aylardır. Zira Receb ayı girince;Peygamberimiz (s.a.v.): “Allahım! Receb ve Şaban’ı bize mübarek kıl! Bizi Ramazan’a...
  5. Üç aylar neden kutsaldır ?

Üç aylar neden kutsaldır ?

Mübarek üç aylar,Recep,şaban ve ramazan aylarıdır.3 aylar islam alemi için önemi büyük olan kutsal aylardır.Recep Allahın ayıdır ,Şaban ,peygember efendimiz Hz Muhammedin ayıdır Ramazan , ümmetin ayıdır.Üç aylar olarak bilinen Recep, Şaban ve Ramazan ayı başlangıcı ne zamandır ? Bu sene Regaib Kandili, 7 Nisan Perşembe yi Cuma ya bağlayan gece idrak edilecek. 8 Nisan Cuma günü ise Üç Aylar...

Sayfayı Paylaş