gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Üniversite geçme notu

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 Üniversite geçme notu Üniversite geçme notu kaç oldu 2012

Misafirimizin sorusu üzerine 2012 Üniversite geçme notu hakkında küçük çaplı bir araştırma yaptık ve hem o misafirimize, hemde konuyla ilgili tüm melek'lerimize bilgi sunmak istedik bu sayfamızda.

Üniversite geçme notu kaç oldu?
    Avrupa Birliği'ne üyelik kapsamında yükseköğrenimde kaliteyi artırmak, Avrupa'daki üniversitelerle uyumu sağlamak açısından başlatılan Bologna Süreci nedeniyle birçok öğrenci okulu uzattığını ve eğitim hayatını sonlandırma aşamasına geldiğini söyledi.

Kocaeli Üniversitesi'nde de uygulamaya konulan süreç birinci ve ikinci sınıf öğrencilerini kapsıyor. Bologna süreci öncesinde ders geçme notu 50 olduğu halde bu süreç uygulamaya konulduktan sonra ders geçme notu 65'e yükseltildi. Ayrıca bütünleme sınavları kaldırılarak öğrencilerin derslerini kurtarma olanakları ellerinden alındı.

2012 Üniversite geçme notu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üniversite

üniversite

Rüyada bir üniversitede ders veya konferansı dinlerken görülmesi, durumunun pek yakında düzeleceğine işarettir. Rüyada bir üniversitede olduğunu görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum iye doğru değişecek demektir. İş yaşamınızda da başarılı olacağınıza yorumlanır. Üniversite görmek başarının işaretidir. Bu rüya, iş hayatınızda hedeflerinize ulaşacağınız ve istediğiniz pozisyona...
  2. üniversitede geçme notu kaç oldu

üniversitede geçme notu kaç oldu

üniversitede geçme notu kaç oldu ? Arkadaşlar selam üniversitede geçme notu kaç oldu acaba lütfen bilgisi oaln yazsın
  3. 2012 Üniversite Kontenjanları Arttı mı

2012 Üniversite Kontenjanları Arttı mı

Merhaba arkadaşlar aranızda 2012 Üniversite Kontenjanlarının artışıyla ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlarım var mı? Duyduğum kadarıyla 2012 Üniversite Kontenjanları Arttı diye biliyorum bu doğrumu
  4. Liselerde Sınıf Geçme Notu Ortalaması En Az Kaç Olmalıdır?

Liselerde Sınıf Geçme Notu Ortalaması En Az Kaç Olmalıdır?

sınıf geçme ortalaması kaçtır sınıf geçme notu sınıf geçme notu hesaplama lise Sevgili melekler, okulların kapanmasına birkaç gün kala, lisede çocuğu olan meleklerimiz ya da lise öğrencisi genç meleklerimiz liselerde bir dersten başarılı olailmek için ortalamalarının en az kaç gelmesi gerektiği konusunda tam olarak bilgi sahibi olamayabiliyorlar. Gerçekten de sınıf geçme yönetmeliğine göre...
  5. 2013-2014 Sınıf Geçme Notu Kaç Olacak?

2013-2014 Sınıf Geçme Notu Kaç Olacak?

2013-2014 sınıf geçme notu, sınıf geçme notu kaç 2014, sınıf geçme notu kaç 2013 Sevgili melekler, 1.sınıfların bugün okula başlamasının ardından yeni eğitim öğretim yılı 16 eylül pazartesi, günü başlayacak. Merak edenler ve yeni öğretim yılında sınıf geçme notu kaç olacak öğrenmek isteyenler için, MEB yönetmeliğinden aldığımız bilgilerle sizleri aydınlatıyoruz... Başarı puanı 45′ten 50...

Sayfayı Paylaş