gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 üniversitelerin dolu boş kadro kararnamesi resmi gazetede yayımlandı

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Üniversitelerin Dolu/Boş Kadro Kararnamesi 2012 üniversitelerin dolu boş kadro kararnamesi resmi gazetede yayımlandı
    Merhaba Sevgili melek'ler ve "Üniversitelerin Dolu/Boş Kadro Kararnamesi çıktı mı?" diyen siz sevgili misafirler, 2012 Üniversitelerin Dolu/Boş Kadro Kararnamesi Resmi Gazetede yayımlandı ve bizde bu konuya değiniyoruz bu sayfamızda...

Yükseköğretim kurumları öğretim elemanlarına ait bazı kadrolarda düzenleme yapılması hakkındaki ekli Kararın yürürlüğe konulması; Milli Eğitim Bakanlığının 30/9/2011 tarihli ve 19871 sayılı yazısı üzerine, 2/9/1983 tarihli ve 78 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 3 üncü ve ek 1 inci maddeleri ile 13/12/1983 tarihli ve 190 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 7 nci ve 9 uncu maddelerine göre, Bakanlar Kurulu’nca 31/10/2011 tarihinde kararlaştırılmıştır.

CUMHURBAŞKANI
    Abdullah GÜL

31/10/2011 TARİHLİ VE 2011/2431 SAYILI

KARARNAMENİN EKİ

KARAR

MADDE 1 – (1) Yükseköğretim kurumları öğretim elemanlarına ait tutulan kadrolardan ekli (2) sayılı cetvellerde belirtilen kadrolar serbest bırakılmıştır.

MADDE 2 – (1) Ekli (3) sayılı cetvellerde yer alan dolu kadroların dereceleri ile ekli (4) sayılı cetvellerde yer alan boş kadroların sınıf, unvan ve dereceleri aynı cetvellerde belirtildiği şekilde değiştirilmiştir.

MADDE 3 – (1) 26/9/2011 tarihli ve 2011/2348 sayılı Bakanlar Kurulu Kararının ekinde yer alan Milli Eğitim Bakanlığı merkez teşkilatına ilişkin (4) sayılı cetvelin (A) sütununun ikinci satırında yer alan “MÜFETTİŞ YARDIMCISI” ibaresi “DENETÇİ YARDIMCISI” şeklinde değiştirilmiştir.

MADDE 4 – (1) Bu Kararın;

a) 1 inci maddesi 1/1/2012 tarihinden geçerli olmak üzere yayımı tarihinde,

b) 3 üncü maddesi 26/9/2011 tarihinden geçerli olmak üzere yayımı tarihinde,

c) Diğer maddeleri yayımı tarihinde,

yürürlüğe girer.

MADDE 5 – (1) Bu Karar hükümlerini Bakanlar Kurulu yürütür.

İlgili ve detaylı tüm bilgiler için lütfen BURAYA TIKLAYIN Melek'ler.

2012 üniversitelerin dolu boş kadro kararnamesi resmi gazetede yayımlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Disiplin Cezalarının Affedilmesini Öngören Yasa Resmi Gazetede Yayımlandı

Disiplin Cezalarının Affedilmesini Öngören Yasa Resmi Gazetede Yayımlandı

Memurlar ve diğer kamu görevlilerinin disiplin cezalarının affedilmesini öngören yasa, Resmi Gazete'de yayımlandı. Yasayla, memurlar ve diğer kamu görevlileriyle bu görevlerde bulunmuş olanlar hakkında, 23 Nisan 1999 tarihinden 14 Şubat 2005 tarihine kadar işlenmiş fiillerden dolayı verilen bazı disiplin cezaları, bütün sonuçlarıyla affediliyor. alıntıdır
  2. hangi üniversitede boş kontenjan var

hangi üniversitede boş kontenjan var

uludağ üniversitesi boş kontenjan uludağ üniversitesi boş kontenjanlar kontenjanları ek kontenjan ek kontenjanlar öss yerleştirme sonuçlarına göre birçok üniversitede kontenjanlar doldu.... ÖSYM, 2009-ÖSS yerleştirme sonuçlarına göre boş kalan üniversite kontenjanlarını internet sitesinde yayımladı. Buna göre, üniversitelerin 26 bin 643'ü lisans ve 61 bin 959'u önlisans programları olmak...
  3. Atatürk ne demiş boş bulduğun enseyi doldur..

Atatürk ne demiş boş bulduğun enseyi doldur..

Atatürk ne demiş boş bulduğun enseyi doldur, vur yada patlat .. herneyse... Ben hala bunu anlamış değilim durup dururken Atatürk neden böyle birşey desin demi :d Aklıma geldi otobüsteyken tüm yol boyunca bunu düşündüm böyle birşey kesin yok yok ama nerden çıktı bu söz dedim ve araştırdım.. -İlkokul sıralarında pek sıklıkla söylenen bir tekerleme. -Atatürk ün böyle bir şey...
  4. 2012 Formasyon Veren Üniversiteler

2012 Formasyon Veren Üniversiteler

Arkadaşlarım önümüzdeki yıl yanı 2012 de hangi üniversiteler formasyon veriyorlar bilginiz var mı ?
  5. Üniversitelerin dolu boş kadro kararnamesi 2012

Üniversitelerin dolu boş kadro kararnamesi 2012

Üniversitelerin dolu boş kadro kararnamesi 2012 Merhaba arkadaşlar Üniversitelerin dolu boş kadro kararnamesi 2012 hakkında bilgisi olan var mı. Lütfen bilgi sahibi olan arkadaşlarım bizede yazsın

Sayfayı Paylaş