gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 yarıyıl tatili başlıyor

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 yarıyıl tatili ne zaman başlıyor
    2012 yarıyıl tatili ne zaman bitiyor

Merhaba Sevgili Melek'ler, 2011 - 2012 Eğitim Öğretim Yılının yarıyıl tatili bu Cuma başlıyor. Biz de yaryıl tatili hakkında merak ettiğiniz bilgilere yer veriyor ve şimdiden hayırlı keyifli tatiller diliyoruz:)

Öğrenciler cuma günü karne alacak.Okullarda yarıyıl tatili cuma günü başlıyor.2012 eğitim öğretim yılının ilk yarıs bu hafta cuma günü sona erecek.Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretimdeki yaklaşık 17 milyon öğrenci 20 Ocak Cuma günü karne heyecanı yaşayacak. Yarıyıl tatili 23 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında yapılacak. Öğrenciler ve öğretmenler 2 hafta tatil yapacak. Okula bu yıl başlayan 1 milyon 259 bin ilköğretim öğrencisi ilk kez karne heyecanı ile tanışacak.
    2011-2012 eğitim öğretim yılının ikinci yarısı 6 Şubat Pazartesi günü başlayacak. Eğitim öğretim yılı 8 Haziran Cuma günü tamamlanacak.

2012 yarıyıl tatili başlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010/2011 Yarıyıl Tatili Bugün Başlıyor

2010/2011 Yarıyıl Tatili Bugün Başlıyor

15 tatil ne zaman bitiyor şubat tatili ne zaman bitiyor 15 tatil bitecek sömestr tatili başlıyor 2010/2011 eğitim öğretim yarıyıl tatili bugün başlıyor ve binlerce öğrenci karne heyecanı taşıyor.Öğrenciler kadar velilerde heyecanla ve merakla çocuklarının alacağı karneyi beklerken, uzmanlar özellikle kötü karne getiren çocuklara karşı asla baskıcı ve olumsuz eleştiri yapmamaları konusunda...
  2. 2012 yarıyıl tatili ne zaman

2012 yarıyıl tatili ne zaman

2012 yarıyıl tatili ne zaman 2011 2012 eğitim öğretim yılı, 2012 yarıyıl tatili, şubat tatili, ne zamam, okullar ne zaman kapanacak gibi merak ettiğiniz bilgiler burada arkadaşlar 2011 - 2012 Eğitim, Öğretim yılı 19 Eylül 2011 pazartesi, başlayacak. Peki yarıyıll tatili Şubat ayının hangi gününe geliyor; buyrun bu makalemizde 2011 - 2012 Eğitim - Öğretim yılı tatilleri hakkında bilgiler...
  3. Yarıyıl tatili cuma günü başlıyor

Yarıyıl tatili cuma günü başlıyor

Yarıyıl tatili cuma günü başlıyor mu? Arkadaşalr Yarıyıl tatili cuma günü başlıyormu yoksa ben mi yanılıyorum:S
  4. Yarıyıl Tatili Ne Zaman Başlıyor 2015

Yarıyıl Tatili Ne Zaman Başlıyor 2015

yarıyıl tatili ne zaman, yarıyıl tatili tarihi 2015, yarıyıl tatili ne zaman 2015 Eğitim ve öğretim yılı tüm öğrenci ve öğretmenler tarafından devam ederken birçok kişi daha şimdiden 2015 yarıyıl tatilinin ne zaman başlıyacağını merak ediyor. Melekler mekanı olarak yarıyıl tarihih ne zaman olacağına dair merak ettiğiniz bilgileri sizler için paylaşıyoruz. 2015 yarıyıl tatili 23 Ocak 2015...
  5. Yarıyıl tatili cuma günü başlıyor !

Yarıyıl tatili cuma günü başlıyor !

yarıyıl tatili ne zaman,şubat tatili ne zaman,okullar ne zaman kapanıyor,23 ocak okullar tatilmi,okullar ne zaman kapanacak,yarıyıl tatili ne zaman bitiyor Tatilin ardından eğitim öğretim yılının ikinci yarısı, 9 Şubat Pazartesi başlayacak. Eğitim-öğretim yılı 12 Haziran’da da tamamlanacak. 2015-2016 eğitim ve öğretim yılı ise 14 Eylül Pazartesi başlayacak. İkinci dönem 8. sınıf...

Sayfayı Paylaş