gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Yaz Sezonu Dizileri Yayın Tarihleri ne zaman acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

KIzlar kış sezonu dizileri tatile girdi çoğu da son buldu da bu dizilerin yerini alacak olan yaz sezonu dizileri ne zaman başlıyacak acaba? Aranızda 2012 Yaz Sezonu Dizileri Yayın Tarihlerini bilen varsa yazsın buraya.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Yeni Diziler Ne zaman başlayacak
    Yaz Sezonu Dizileri 2012

Bu sezon bazı diziler sezon finali yaparken yaz dizileri ekranlara gelmeye başlayacak. 2012 yaz sezonunda başlayacak olan diziler ve tarihleri aşağıda listelenmiştir.

Dizi Kanal Tarih Saat

Küçük Hesaplar Star TV 22 Haziran Cuma 23.30

İbret-i Ailem Star Tv 27 Haziran Çarşamba 20.00

Annem Uyurken Kanal D 27 Haziran Çarşamba 20.00

İşler Güçler Star TV 28 Haziran Perşembe 20.00

Dedemin Dolabı Fox TV 30 Haziran Cumartesi 19.45

Hayatımın Rolü Star TV 2 Temmuz Pazartesi

Düşman Kardeşler Show TV 4 Temmuz Çarşamba 20.00

Sudan Bıkmış Balıklar Star TV 10 Temmuz Salı 20.00

Ustura Kemal Show TV 24 Temmuz Salı 20.00

2012 Yaz Sezonu Dizileri Yayın Tarihleri ne zaman acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Yeni Sezon Dizileri Neler merak ettim

2012 Yeni Sezon Dizileri Neler merak ettim

Kızlar kış boyu izlediğimiz diziler ya bitti ya da sezon finaline girdi bu dizilerin yerine bir sürü dizi geliyor fragmanlardan görüyoruz peki 2012 Yeni Sezon Dizileri Neler hangi diziler yeni sezonda oynayacak?
  2. Kötü Yol Dizisi Yayın Tarihi ne zaman ?

Kötü Yol Dizisi Yayın Tarihi ne zaman ?

Merhaba arkadaşlar yeni diziler arasında Kötü Yol Dizisi ismiyle ilgimi çekti acaba bu dizi ne zaman başlıyacak aranızda Kötü Yol Dizisi Yayın Tarihini bilen varsa yazsın.
  3. Leyla ile Mecnun Dizisi 2012-2013 Sezonu Yayına Girme Tarihi

Leyla ile Mecnun Dizisi 2012-2013 Sezonu Yayına Girme Tarihi

Leyla ile Mecnun dizisi ne zaman başlayacak Leyla ile Mecnun dizisi yeni bölümler ne zaman Sevgili melekler, ekranların ilgiyle takip edilen dizilerinden biri de Leyla ile Mecnun. Kış sezonunun kapanmasıyla birlikte diğer diziler gibi tatile giren Leyla ile Mecnun dizisi ne zaman başlayacak diye merak eden dizinin hayranları meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Leyla ile Mecnun...
  4. Ustura Kemal Yayın Tarihi ne zamanmış buyrun

Ustura Kemal Yayın Tarihi ne zamanmış buyrun

Ustura Kemal Dizisi Yayın Tarihi Ustura Kemal Ne Zaman Yayınlanacak Tüm yaz sezonu boyunca tanıtım fragmanlarını izlediğimiz Ustura Kemal dizisinin yayın tarihi ne zaman bu yazımızda öğreniyoruz Melek'lerim ve ayrıca sizlere Ustura Kemal dizisi konusu hakkında da bilgiler aktarıyoruz. Bir mahalle kabadayısının öyküsünü anlatan Ustura Kemal Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak....
  5. 20 dakika dizisi yayın tarihi ne zaman ?

20 dakika dizisi yayın tarihi ne zaman ?

Selam melekler, ben 20 dakika dizisini çok merak ediyorum, reklamları çıkıyor ama ne zaman yayınlanacak ?

Sayfayı Paylaş