gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Yazlık şort tulum modelleri hemde en güzelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

şort tulum modelleri 2012 yazlık mini tulum modelleri

Şort tulumlar, evet çok şık ve göz alıcı oluyor, bir o kadar da rahat oluyor ama ev oturmalarına ya da şunu diyim, eğer ki sık sık lavaboya giden biriyseniz, tulum modelinizi iyi seçmelisiniz. Çünkü lavabo da sorun yaratabiliyor. Bu yüzden likralı ve straplez modelleri tercih etmenizi öneriyorum Melek'ler:) Şort tulum modellerini seven ve sıkça giyim olarak tercih eden biri olarak, modanın yakın takipçisi ve bacaklarına güvenen güzel bacaklı kadınlar, işte sizler için seçmece topladığım bir birinden şık şort tulum modelleri 2012 trendleri:)

2. Büşraa.

Büşraa. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şort tulumlar çok hoş oluyolar çok güzel hepsi :bilge:

2012 Yazlık şort tulum modelleri hemde en güzelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel 2012 yazlık elbise modelleri

En güzel 2012 yazlık elbise modelleri

en güzel elbise modelleri 2012 elbise modelleri yazlık elbise modelleri trendleri burada arkadaşlar. 2012 modasından sizler için seçtiğimiz 2012 yaz trendleri arasında ilgi çeken 2012 yazlık elbise modelleri bu sayfamızda görücüye çıkıyor Melek'lerim. Hepsi birbirinden şık, ister özel davetlerde, istersenizde gece gezmelerinde ve şık mekanlarda iç rahatlığıyla giyeceğiniz, şıklığınıza şıklık...
  2. Yazlık Straplez Tulum Modelleri 2012

Yazlık Straplez Tulum Modelleri 2012

straplez tulum modelleri 2012 straplez tulum straplez tulum modelleri Havalr henüz tam anlamıyla soğudu ama şimdi yayınlayacağımız resimlerle içiniz ısınacak melekler :D:D 2012 modası kıyafetlerinde straplez tulumlar da çok revaçta olacak. Yazlıklarda, sayfiye yerlerinde, hatta şehir içinde geceleri dışarı çıkarken şık bir alternatif olan straplez tulumlar kullandığınız aksesuar ve...
  3. 2012 Yazlık Tulum Modelleri Harika Kızlar

2012 Yazlık Tulum Modelleri Harika Kızlar

yazlık tulumlar yazlık tulum modelleri 2012 tulum modelleri 2012 Aslında çok rahat ve kullanışlı olan tulum modelleri bana göre hakettiği ilgiyi göremiyor melekler :) Yazın sıcağında şöyle tiril tiril bir tulumu bir tişört ya da askılı body üstüne giyip, ayağınıza da sandaletlerinizi taktınız mı sizden rahatı yok. Yurtdışında özellikle ünlüler tarafından çok kullanılan tulumlardan 2012...
  4. 2012 Yazlık Elbise Modelleri en güzellerini istiyorum

2012 Yazlık Elbise Modelleri en güzellerini istiyorum

2012 Yazlık Elbise Modelleri istiyorum sizden ama mümkünse 2012 yılının modası olsun ve en güzelleri olsun kızlar :)
  5. Bayanlara Özel Şort Modelleri...En Güzel Modeller...

Bayanlara Özel Şort Modelleri...En Güzel Modeller...

Bayan Şort Modelleri Şort Takımları Şortlar genellikle yaz mevsiminde giyilen rahat giyecekler olarak çok tercih edilmekte şimdilerde klasik şortlar haricinde kot olanı değişik desenli olanları çıkmıştır.. İşte bizden sizlere birkaç şort modeli... Bayan Şort Takımları Bayan şort takımları özellikle yaz aylarında sıklıkla kullanılan şortlarda farklı modeller yer almaktadır. Özellikle...

Sayfayı Paylaş