gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Yeni Lif Modelleri ve Yapılışı

Konu, 'Örgü Lif Modelleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 yeni lif modelleri lif modelleri 2012 yeni lif modelleri 2012

Çeyizlerin olmazsa olmazı, her evde her zaman ihtiyaç duyulan lifler 2012 modelleriyle silerle melekler :) Artık günümüzde hemen herkes lif yapıyor ya da yaptırıyor. Kendiniz de yapsanız, başkasına da yaptırsanız, sizlerle paylaşacağımız birbirinden güzel lif modellerini incelemeyi unutmayın :tik:

Sakallı ipten lif örneği yapılışı;
    44 ilmek tekli veya çiftli lastik olarak başlıyoruz ve 15-20 sıra kadar lastik örerek sakallı ipimize geçiyoruz.yanlardan her sırada 1 er ilmek artırarak 50 ilmeğe ulaşıyoruz.istediğimiz bir deseni lifin ortadan katlayıp ayarlayarak lifin bir tarafına veye her iki tarafında olmak üzere başlıyoruz.desen bitene kadar 50 ilmek olarak örüp daha sonra her 2 sırada bir yanlardandan ve ortadan 1 ilmek keserek uç kısmını ovalleştiriyoruz.20 sıra kadar böyle örerek ilmekleri kesip lifi kenarlarından dikiyoruz.

2012 Yeni Lif Modelleri ve Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni ve Değişik Lif Modelleri

Yeni ve Değişik Lif Modelleri

yeni lif modelleri lif modelleri yeni değişik değişik örnekleri 2011 İster çeyizinize isterseniz banyonuza yapacağınız yepyeni lif modellerinden oluşan örnekleri sizlerin beğenisine sunuyorum.
  2. 2012 yeni lif örnekleri

2012 yeni lif örnekleri

Kızlar lif örmek istiyorum yeni moda renk kombinasyonları ile yapılmış yeni lif modelleri ve örnekleri varmı sitenizde benimle paylaşırmısınız lütfen.
  3. lif modelleri ve yapılışı 2012

lif modelleri ve yapılışı 2012

lif modelleri ve yapılışı 2012 merhaba sizden yeni lif modelleri istiyorum ve yapılışı hakkında tüyolar vermenizi rica ediyorum.
  4. Lif Modelleri 2012

Lif Modelleri 2012

En Yeni Lif Modelleri Banyolara Yeni Lif Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler, banyolarınız için yeni ve harika modellere sahip lif örneklerini bu sayfamızda bir araya getirdik ve ilgili tüm arkadaşların beğenisine sunuyoruz.
  5. Yeni Lif Örnekleri 2012 - 2013 modelleri istiyorum

Yeni Lif Örnekleri 2012 - 2013 modelleri istiyorum

Yeni lifler işlemeyi düşünüyorum netten bakdım hepsi bildiğimiz eski lif modelleri oysaki ben hepsinden işledim bu yüzden sizlerden Yeni Lif Örnekleri 2012 - 2013 modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş