gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

2012 Yeni Msn Nickleri Süper Süper

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Her genç dışardan eve girip aynaya baktığında "Bütün gün böyle mi göründüm !?" sendromunu yaşar. Benim babam toyata gibi adam' diyen
    çocuk babasına babalar günü hediyesi olarak turbo taktırmış.

- 4 cizgili adidas giyenler hakkındaki düsüncen ? +Fakir ama gururlu

Rüştü'nün yediği her golden sonra ofsayt umuduyla sağa sola koşturduğu gibi çaba göstermediğin sürece hayatta başarılı olmazsın.

Adrenalin mi istiyorsun ; evde bir tane vazoyu kır , gerisini annene bırak.

Sevgilinizin ismini rehbere "Avea, turkcell, Vodafone" falan diye kaydedin, mesajlarınızı kimse okumaz diye düşünüyorum.

İnsanlara en adil şekilde dağıtılan nimet akıldır. Çünkü kimse aklından şikayetçi değildir. (Tolstoy)

qéLéné Ték sÖzüm Ho$qéLDin qiDéné yOk sÖzüm ßo$vérDim.. ;)

Sevmek İçin "Yürek" Sürdürmek için "Emek" Gerek...♥

Delikanlı Adam 2 Cornetto Alıp Küçüğünü Sevgilisine Vermez 2 Magnum Alır Polemiğe Girmez ;)

Sєηi Bir ßakışıмLa aDaм єDєriм aмa yüzSüzsüη.. Allah kahrєtsiη bakaмıyoruм.. !

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    Adrenalin mi istiyorsun ; evde bir tane vazoyu kır , gerisini annene bırak. hahaha kırda görr hahaha

Delikanlı Adam 2 Cornetto Alıp Küçüğünü Sevgilisine Vermez 2 Magnum Alır Polemiğe Girmez ;)

evet en mantıklısı magnum hahahaha

2012 Yeni Msn Nickleri Süper Süper konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn nickleri(süper)

msn nickleri(süper)

güven nickleri güven nickler eyvallah nickleri eyvallah etmeyen sözler msn Ey bütün gece sabaha kadar uyuyan zavallı! Yarın yatacağın toprağa da bir kandil yak Konuşacak zamanı bil; krallara öğüt vermek tehlikelerin en büyüğüdür (AnTi SoSyEtE tEaM) BeN SiGaRa TiRyaKiSi DeğiLiM SiGaRa iÇeRKeN DüŞüNDüĞüMüN TiRYaKiSiYiM. SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM KadaR SeveniDe KurşuNa...
  2. Süper msn nick arşivi...

Süper msn nick arşivi...

süper msn nick süper msn nickleri en nickleri nickler Karakol merkez farketmez.İstanbul çocuğu affetmez, Çatılır kaşlar kesilir başlar, en güzel aşklar bu semtte baslar. Hiçbir Sévap mutLu étmédi ki Béni, SéninLé işLédiğimiz GünahLar kadar.. Üzülmem Veya MutLu oLmam için KimSeye ihTiyaCım Yoq KuRaLLar DéğişTi Oyuna DéVam ! . Ayakta olmek diz ustu yasamaktan daha cok...
  3. süper msn nick ve iletilieri

süper msn nick ve iletilieri

Msn İletileri bir taş attım pencereye puff daddy 50cent çıktı usher evde yok dedi why why ? 300 spartalı işeyerek bir havuzu 5 saatte dolduruyorsa 50 truvalı kaç saatte doldurur? HER KASARIN SONU TOST OLMAKTIR uçmasını bilirsen olursun pilot istemesini bilirsen iner sana her külot azraili dişi göndersinler ölümle bile sevişirim şerefsizim "la havle ve la corvette" evliyken...
  4. Süper Msn Nickleri , Msn sözleri

Süper Msn Nickleri , Msn sözleri

süper msn sözleri sevmiyorum nickleri o beni sevmiyor nickleri artık sevmiyorum Msn Nickleri , Msn sözleri , avatarlar Msn nickleri , msn sözleri , avatarlar , şekilli nickler , komik nickler , 1-GeRçEk aLeMdE ImZaMı, SaNaL AlEmDe dE InDeXiMi bAsArIm...! 2-√Seni aŞmam geRek Sendenn geÇmem geRek neRde Bende Seni SiLecek yüRek ? 3- GüLüşLer yaLan artık SevdaLar DµmÀn aLtı sigaramıñ uCuñda...
  5. Süper msn nickleri

Süper msn nickleri

Msn niz için güzel farklı bir alternatif arıyorsanız bu sözleri hoşunuza gidebilir :) UmuduM yOk GeLEcegiMDen Ama PİşmAn DeiLim GEÇmiŞimDen -KaLiteNİ BAŞkasI BeLirLERse UcuZA GİderSİn -Bİr Gün ANLArsıN HayAL KUrmaYı ; BEkLEmeYİ , ÜMİt ETmeYİ -TAş VE SOpa KEmikLEri , SÖzLEr İSe KaLpLERi KIrar -Ne unuTacaK kadaR nefRet eTTimnede hatıRLıycak kadaR ç0K sevdim -HayaTIma Gİren HERkeS...

Sayfayı Paylaş