gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Yeni Sezonda Kaldığı Yerden Devam Edecek Olan Diziler

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Yeni Sezonda Hangi Diziler Var 2012 Yeni Sezon Dizileri Neler

Sevgili melekler, kış sezonu boyunca hepimizi ekran başına kilitleyen birbirinden güzel senaryolu ve heyecanlı diziler yaz sezonuyla birlikte tatile girdi. Tabi kanal yapımcıları da boş durmadı ve yaz sezonu dizileriyle izleyiciyi memnun etmeye çalışıyor. Bu yazımızda heyecanla bekleyenler için 2012 yeni sezon dizileri neler, hangi diziler devam edecek bu konularda bilgi vereceğiz sizlere.. :)

Sezon boyunca reyting listelerini zorlayan yapımlar ekranlara veda etmeye başladı. Bazı diziler final bölümleriyle son kez ekrana geldi, bazıları yaz aylarında da 'devam' kararı aldı. Yapımcılar ise şimdiden yeni sezon için kolları sıvamaya başladı.İşte Yeni sezonda devam eden diziler:

Adını Feriha Koydum

Behzat Ç.

Muhteşem Yüzyıl

Çocuklar Duymasın

Arka Sokaklar

Kurtlar Vadisi

Yalan Dünya

Öyle Bir Geçer Zaman ki

Uçurum

Kuzey Güney

Bir Çocuk Sevdim

İffet

Selvi Boylum Al Yazmalım

2012 Yeni Sezonda Kaldığı Yerden Devam Edecek Olan Diziler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ergenekon Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Ergenekon Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Emekli Tuğgeneral Veli Küçük ile İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in de aralarında bulunduğu 46'sı tutuklu 86 sanığın yargılandığı ''Ergenekon'' davasının 3. duruşması, Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'ndeki duruşma salonunda saat 10.00'da başlayacak. Duruşmada, 86 sanıklı davanın 2 bin 455 sayfalık iddianamesinin okunup okunmayacağı belli olacak. Yargı çevreleri...
  2. Aşka kaldıkları yerden devam!

Aşka kaldıkları yerden devam!

Çok yakışıyorlar bence.Göstermelik değilse aşkları Allah bozmasın.. Özgü Namal ve Oktay Kaynarca yeniden birlikte.. YEDİ yıllık birlikteliğin ardından ayrılan Özgü Namal ile Oktay Kaynarca yeniden birlikte! Geçtiğimiz günlerde Kaynarca’nın amcasının cenazesinde buluşan ve birbirlerine sıkı sıkıya sarılan ikilinin aşkı yeniden alevlendi. Önceki gün Bodrum Bitez’de Sarnıç Restoran’da...
  3. kızancıklarla geyik sohbeti kaldığımız yerden devam:))

kızancıklarla geyik sohbeti kaldığımız yerden devam:))

kızancıklar hepinizi buraya bekliyorum sohbete devam:)
  4. 2012 Yeni Sezon Dizileri Neler merak ettim

2012 Yeni Sezon Dizileri Neler merak ettim

Kızlar kış boyu izlediğimiz diziler ya bitti ya da sezon finaline girdi bu dizilerin yerine bir sürü dizi geliyor fragmanlardan görüyoruz peki 2012 Yeni Sezon Dizileri Neler hangi diziler yeni sezonda oynayacak?
  5. Karadayı 3. Sezonda Kesin Devam Edecek!

Karadayı 3. Sezonda Kesin Devam Edecek!

karadayı 3.sezon, karadayı bitiyor mu, karadayı devam edecek mi Sevgili melekler, reyting rekortmeni dizi Karadayı'nın yeni sezonda devam edip etmeyeceği hayranları tarafından büyük merak konusuydu. Daha önce gazeteci Oya Doğan'ın kaleme aldığı yazısında 3.sezonda devam edeceği iddiasına son noktayı dizinin başrol oyuncularından Bergüzar Korel koydu: " KARADAYI 3.SEZON YOLA DEVAM...

Sayfayı Paylaş