gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

2012 Yeni Yıl dilekleri

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2012 yılında yeni yıl yılbaşı dileklerinizi ve mesajlarlınızı lütfen bu başlık altından yazalım. Güzel bir katılım istiyorum arkadaşlarım. Bakalım 2012 den kim neler bekliyor neler temenni ediyor. Hadi bakalım herkesi bekliyoruz. İlk Ben Yazıyorum.
    YENİ YIL DİLEĞİM :

Yeni yıl öncelikle huzun barış ve sağlık getirsin. Herkesin yeni yılını şimdiden tebrik ediyorum.

Sadmin

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sağlık, huzur, mutluluk, bol nasip, bol kısmet ve hayırlı bol rızıklar diliyorum hepimize..:)

3. Berent

Berent Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    3

4. Gizem Ben

Gizem Ben Forum Okuru

Merhabalar,
    Yeni yilda tum dunyaya once saglik, huzur, mutluluk savassiz bir yasam diliyorum ve tabiki olmazsa olmaz hayirli paralar kazanalim diyorum dilerim kimse bize muhtac olmaz bizde kimseye muhtac olmayiz, savaslarin bitmesini, ac ve susuz ulkelerin kurtulmasini, kazalarin belalarin olmamasini, cocuklarin,kadinlarin tacize ugramalarinin son bulmasini butun canlilarin siddete magruz kalmiyacaklari bir omur diliyorum devletin ekmek calanlara ekmek bir anlik eglence icin bir omru yok edenlere cezalarin en agirini vermesini diliyorum hastalara sifa dertlere deva es isteyene adam gibi adam versin diliyorum. Insanlarin ne yaptigi yada ne yapacagini sasirdigi su dunyada kim kime ne dilerse ve ne yaptiysa onun iki katini gorsun diliyorum dunyada yasayan butun insanlar hayvanlara da bir insan kadar deger versin diye umuyor ve diliyorum. Cocuklarimizin bizden daha sansli daha saglikli ve savassiz bir dunyada mutlu ve huzurlu devletine miletine ailesine hayirli birer birey olarak yetismesini butun kalbimle diliyorum ve 2013 kaybedenlerin kazanacaklari bir yil olacak bunu yaziyorum ve altini ciziyorum dunyadaki butun irklari butun dinleri butun renkleri butun insanlari butun hayvanlari ayirt etmeksizin seviyorum. Insanlarin kendinden baskalarini da komsularinida arkadaslarini da engelli insanlari da fakirleride zenginleride herkezi sevmesini diliyorum hepimiz akrabayiz hepimiz kardesiz dusunursek.
    Nice yillara, sevgiyle kalin.

2012 Yeni Yıl dilekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 yeni yıl mesajları

2012 yeni yıl mesajları

2012 yeni yıl mesajları, yılbaşı mesajları 2012, msj, msjları, sms, tebrikleri, sözleri, en güzelleri burada arkadaşlar Günler ne kadar hızlı akıp geçiyor Melek'lerim. Daha dün gibiydi, 2010 yılını deviripte, 2011 yılına gireceğim yeniyıl gecesi... Ve yine daha dün gibiydi, 2011 yeniyıl msjları içersinde en güzellerini seçipte, sevdiklerimize attığımız gün - gece... "Daha dün...
  2. 2012 Yeni Yıl Mesajları Yeni Yıl Sözleri

2012 Yeni Yıl Mesajları Yeni Yıl Sözleri

Yeni Yıl Mesajları 2012 Yeni Yıl İle İlgili Güzel Sözler Yılbaşı Sözleri Yeni Yıl mesajları aSLINDA 2011 YILI BANA PEK İYİ GELMEDİ, ÖNCELİKLE BABAMI KAYBETTİM ŞUBAT AYINDA SONRA SEVGİLİMDEN AYRILDIM. oKULDAKİ DURUMUMDA İÇLER ACISI. iŞTE NET ÜZERİNDEN Birşeyler yapmak istiyorum. Bari bu 2012 yılı güzel geçsin ve huzurlu olayım diye düşünüyorum. Umarım herkesin yeni yılı güzel geçer. Neyse...
  3. 2012 yeni yıl kart örnekleri

2012 yeni yıl kart örnekleri

2012 yeni yıl için kart örnekleri arıyorum varmı sitemizde arkadaşlarımıza gönderelim mail olarak teşekkür ediyorum.
  4. Ünlülerden Yeni Yıl Dilekleri

Ünlülerden Yeni Yıl Dilekleri

Bu konu; ünlülerin yılbaşı dilekleri konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yeni bir yıla merhaba dememize az bir zaman kala ünlülerden ufaktan ufaktan sosyal medya aracılığıyla iyi dileklerini yollamaya başladılar. Daha ziyade twitterdan yollanan bu mesajlarda kişisel dileklerin yanısıra genel dilekler de mevcut. İşte 2013 yılı için ünlülerin dilekleri... Sibel Turnagöl...
  5. yeni yıl yeni dilekler yeni umutlar meleklerrr

yeni yıl yeni dilekler yeni umutlar meleklerrr

bakalım dileklerimiz neler melekler... benimki sağlık huzur ve bebişşşşş :D

Sayfayı Paylaş