gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 yeni yıl kartları en güzelleri burada arkadaşlar

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 yeni yıl kartları 2012 yılbaşı kartları en güzelleri burada arkadaşlar. Hatırlıyorumda ilkokul dönemimde Noel baba fotoları ile basılmış simli yeni yıl kartları vardı. Okul harçlığımdan biriktirip biriktirip o yılbaşı kartları dediğimiz fotolardan alırdım. Ne mi yapardım hepsini biriktirir sınıf arkadaşlarıma sözde hava basardım :) Yani koleksiyon yapardım, ha bir de peçete koleksiyonum vardı da babam paramı hep onlara verdiğim için bir gün hepsini yırmıştı, ne gündü çok ağlamıştım :) Çocukluk anıları ile başladım ama sizlerinde anlıyacağı gibi şimdi sizlere 2012 yeni yıl kartları sunuyorum Melek'ler. Yeni bir yılda sevdiklerinize 2012 yılbaşı kartları ile tebrikler ve yeni yıl mesajları 2012 sözleri göndermek isterseniz bu kartlar çok ideal :)

2012 yeni yıl kartları en güzelleri burada arkadaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Facebook Yeni Yıl Kartları

2012 Facebook Yeni Yıl Kartları

Facebook yeni yıl kartları ve resimleri burada meleklerim. Seçin beğenin gerek face de gerekse mail yolu ile sevdiklerinize gönderin. Herkesin yeni yılını şimdiden kutluyorum. 11 Gün kaldı yoksa 12 mi :D:D 2012 Facebook Yeni Yıl Kartları
  2. 2012 yeni yıl kart örnekleri

2012 yeni yıl kart örnekleri

2012 yeni yıl için kart örnekleri arıyorum varmı sitemizde arkadaşlarımıza gönderelim mail olarak teşekkür ediyorum.
  3. Yeni yıl sözleri hemde en güzelleri burada

Yeni yıl sözleri hemde en güzelleri burada

yeni yıl sözleri yeni yıl mesajları yılbaşı sözleri 2012 msjları ve dahası burada arkadaşlar. Yeni yıl hediye önerileri konumuzdan sonra sizlere bu gün içersinde 2012 yılbaşı kartları örnekleride sunmuştuk. Şimdi ise yeni yıl sözleri ile yılbaşında sevdiklerinize güzel sözler göndermek isterseniz yılbaşı sözleri 2012 mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. » Bulutsuz gökyüzü senin...
  4. 2012 yılının en güzel gelinlik modelleri burada

2012 yılının en güzel gelinlik modelleri burada

2012 gelinlik modelleri gelinlik modelleri 2012 2012 yılında dünya evine girecek olan Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, çok şık gelinlik modellerini seçtik ve bir araya getirdik bu sayfamızda. Buyrun yılın en moda ve en güzel gelinlikleri burada arkadaşlar.
  5. 2016 yeni yıl kutlama kartları

2016 yeni yıl kutlama kartları

Yeni yılda sevdiklerinizle paylaşmanız için en güzel yeni yıl resimlerini sizler için araştırdık.Facebook ve twitter de paylaşabileceğiniz birbirinden güzel en yeni 2016 yeni yıl kartları ,mutllu yıllar dilekleri melekler mekani.com da. Umarız yeni yıl, sizlere yepyeni umutlar, sağlıkla birlikte, huzur, bol para ve aşk getirir..Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması...

Sayfayı Paylaş