gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 ygsye kimler girebilir başvuru koşulları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar 2012 ygs’ye kimler girebilir başvuru koşulları nelerdir bu konuda bilgi bekliyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 ygsye kimler girebilir başvuru koşulları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnsan Hakları Avrupa Mahkemesine Başvuru Koşulları

İnsan Hakları Avrupa Mahkemesine Başvuru Koşulları

avrupa insan hakları mahkemesine nasıl başvurulur avrupa insan hakları mahkemesine başvuru şartları başvuru hangi koşullarda yapılır hangi koşullarda başvurulur AİHM’NE BAŞVURU KOŞULLARI · İç hukuk yollarının tüketilmesi gereklidir. · Altı ay (zaman aşımı) kuralına uyulmalıdır. · Başvuranın kimliği belli olmalıdır. · Başvuru AİHK’nn yetkisi içinde olmalıdır. ·...
  2. 2012 ygs başvuru koşulları

2012 ygs başvuru koşulları

2012 ygs sınavına başvuru, 2012 ygs başvuru koşulları Bu yıl yapılacak oaln YGS sınavına kimler girebiliyor ve YGS başvuru koşulları şartları nelerdir diye merak eden tüm melek'lerimizin ve misafirlerimizin sorusunu, bu yazımızda cevaplıyoruz arkadaşlarım. 2012 ygs'ye kimler başvurabilir? ÖSYS-YGS’ye 2011-2012 öğretim yılında ortaöğretim kurumlarının (Lise veya dengi okullar,...
  3. 2012 sbs başvuru tarihleri

2012 sbs başvuru tarihleri

2012 sbs başvuru tarihleri ne zaman lütfen 2012 sbs başvuru tarihleri hakkında da bir konu açın bize bilgi verin.
  4. 2012 KPSS başvuru kılavuzu

2012 KPSS başvuru kılavuzu

2012 KPSS başvuru kılavuzu hakkında bilgi istiyorum sizden şimdiden teşekürler diyorum.
  5. DGS başvuru koşulları nelerdir ?

DGS başvuru koşulları nelerdir ?

DGS başb-vuru koşulları şunlardır: Yükseköğretim programlarına dikey geçiş için başvuracak adaylarda, meslek yüksekokulları ve açık öğretim ön lisans programlarından mezun olmuş olma şartı aranır. O yıl son sınıfta olup da staj dışındaki mezuniyet şartlarını yerine getirmiş olan adaylar da başvurabilir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) meslek yüksekokullarının son sınıf öğrencileri...

Sayfayı Paylaş