gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

2012 yılbaşı esprileri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

komik 2012 Espirileri Yılbaşı espirileri 2012 Yılbaşı espirileri
    2012 Espirileri

2012 de noel baba arabayı yenilemiş yenisi 50 geyik (az yakıyor)

31 aralıkda kinder sürpriz aldım içinden dansöz çıktı..

Noel baba hediyelerde çin malına dönmüş (ucuza kaçıyor)

annem yılbaşında biri geçirmeden gel dedi biri değil iki kişi geçirdi benim yılım nasıl geçer?

kestirmeden gidilmeyen tekyer bu senede travestiler sokağımı olacak?

Bu sene hangi ünlünün filmini seyredecez iddialar açıldı.

kurşunlardan vurulan bi laz çocuk noel babaya dava açmış "tamam ben dede yadigarı silahıma mermi istemiştim ama bacağıma değil dedi"

bana baya bi tanımadığım numaralardan sms geldi yılbaşında çoğunu sğol kardeşim diye geçtim, umarım güzel hatumlar yoktur içlerinde bana sulanan ve hayal kırıklına uğrayan adımız topa çıkmasın..

2012 yılbaşı esprileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eSPRiLeR

eSPRiLeR

Şansızlığa bak ! Elektriği Edison buldu ama faturalarını biz ödüyoruz. Sana birtane vururdum ama ! Dua et hayvanları koruma derneğindeyim. -Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi Yüksek Okul ? -Ali Paşa İlkokulu. -Hani Yüksekokuldu ? -Evet Yüksekokul ! Tam 6 katlı !! Yangın dolabını açmışlar ne olmuş ? Yang çok kızmış !!!!! Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o...
  2. Espriler...

Espriler...

Milyonlarca sperm arasindan birinci gel. Bir de yasadigin su hayata bak! Tanrim! Kendim için bir sey istemiyorum. Yalnizca anneme parali ve güzel bir gelin nasip et Hakan Sükür sakatlaninca onu kim tasir? Hakan Tasiyan!! Kursunlar cok utangactir, adres sormazlar!! Bir zencinin koluna düsen kadin neder? Eyvah, Karakola düstüm! Tartmioyr abi bu terazi, kim sürdü üstüne...
  3. yılbaşında gidilecek ülkeler 2012

yılbaşında gidilecek ülkeler 2012

yeni yılda ülke dışına çıkmak istiyorum eşimle acaba yılbaşında gidilecek ülkeler 2012 önerileriniz nelerdir. sizce nereye gitmeliyiz yılbaşında? şimdiden öneri ve bilgileriniz için tşkler arkadaşlar.
  4. En güzel espriler 2012

En güzel espriler 2012

en güzel espriler kısa 2012 en güzel espriler en güzel esprili sözler En güzel esprili sözleri sizler için face'den arakladım meleklerim. Bakın bakın sümüğü akın :D:D Yok bakın bakın Filiz Akın :D :dede: Üzüm Üzüme Baka Baka Kararabilir, Ama Körle Yatanın Şaşı Kalktıdğı GörülmemişxD Paranın Ne Önemi Var? Mühim Olan Miktarı:) Bilgisayarımda Virüs Vardı Çektim Silahı İki Sektörünün...
  5. en Soğuk Espriler kısa 2012

en Soğuk Espriler kısa 2012

en Soğuk Espriler kısa Soğuk Espriler 2012 Evet Melek'ler günün stresini atmak için biraz gülelim istedim ve sizlere kısa olan soğuk komik espirileri sunmaya karar verdim. Haydi bakalım gülmek isteyenler buraya gelsin Melek'ler! :D:D Bu dünya yuvarlaksa, bazıları köşeyi nasıl dönüyor? Fark edilmek istiyorsan, sarIMsak ye Deli sormuş deliye aşk nedir diye deli gülmüş deliye ben niye...

Sayfayı Paylaş