gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2012 Yılbaşı Milli Piyango Çekilişi Büyük İkramiyesi Tam 45 Milyon TL !

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2012 yılbaşı milli piyango büyük çekilişi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bu yılbaşında da bize de çıkabilir düşüncesiyle pek çoğumuz milli piyango kuyruklarında yerlerimizi alacağız. Hayallerini gerçeklere dönüştürmenin en kolay ve çabuk yolu olarak görülen milli piyango bu yılbaşında büyük ikramiye olarak tam 45 milyon TL verecek. İşte detaylar...

Milli Piyango İdaresince yapılan açıklamada yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiyenin 45 milyon lira olacağı duyuruldu. Yılbaşı biletleri 29 Kasım Perşembe günü satışa sunulacak. Çekilişte bir adet 5 milyon, 1 adet 2 milyon ve 1 adet 1 milyon lira da dağıtılacak. Yılbaşı çekilişinde tam bilet 40, yarım 20, çeyrek 10 lira olacak.

2012 Yılbaşı Milli Piyango Çekilişi Büyük İkramiyesi Tam 45 Milyon TL ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Milli Piyango yılbaşı çekiliş sonuçları

2012 Milli Piyango yılbaşı çekiliş sonuçları

ARkadaşlarım 2012 yılı milli piyango yılbaşı çekilişi için bilet almıştım acaba bunları tam olarak nereden takip ediyoruz sorguluyoruz
  2. 2012 milli piyango büyük ikramiyesi ne kadar

2012 milli piyango büyük ikramiyesi ne kadar

Yeni yıl gecesi inş büyük ikramiye bana çıkar diye hayal kuruyordum ama ne yazık ki henüz bir bilet bile almadım. Bilet alacağım birazdan da acaba 2012 milli piyango büyük ikramiyesi ne kadar bilen var mı arkadaşlar?
  3. Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi 2012 Sonuçları

Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi 2012 Sonuçları

Hanımlar Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi 2012 Sonuçlarını nereden öğrenebiliriz acaba? Bu konuda bilet alanlara yardım ederseniz talihli kişi olursam bende size yardımcı olurum :D
  4. 2012 yılbaşı milli piyango çekilişi sonuçları

2012 yılbaşı milli piyango çekilişi sonuçları

Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi 2012 Sonuçları 1 Ocak 2012 Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi Sonuçları Yeni Yıl geliyor ve yeni yıl ile birlikte Milli Piyango ikramiyesi hayalleride yeni yılı süslüyor. Belkide bu yılın büyük ikramiyesinin sahibi sizsinizdir. kimibilir diyor ve Yılbaşı Gecesi yapılacak çekiliş sonuçları için çekiliş sonrasında bilet numaranızla kazandığınız ikramiyeyi BURAYA...
  5. 2014 Yılbaşı İkramiyesi 50 Milyon TL!

2014 Yılbaşı İkramiyesi 50 Milyon TL!

2014 yılbaşı ikramiyesi, yılbaşı ikramiyesi 2014, 2014 yılbaşı ikramiyesi ne kadar Sevgili melekler, 2014 yılbaşı ikramiyesi tam 50 Milyon TL olarak belirlendi. Milli Piyango İdaresi'nin satışa sunacağı tam bilet 50, yarım bilet 25, çeyrek bilet ise 12.5 liradan satışa sunulacak. Yılbaşı özel çekilişi ikramiyeleri yeni yıla 3 ay kala tespit ediliyor. Her yıl olduğu gibi bu yılbaşında...

Sayfayı Paylaş