gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Yılı Berat Kandili İçin Şık Tebrik Kartı Örnekleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 Berat Kandili Tebrik Kartı Berat Kandili kutlama kartları 2012

Sevgili melekler, mübarek 3 aylar içindeyiz bildiğiniz gibi ve Ramazan ayı öncesi son kandil olan Berat Kandili de iki gün sonra dualarla kutlanacak. Bu makalemizde ise Berat kandili gecesi sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz 2012 Berat Kandili tebrik kartı örnekleri ile sizleri başbaşa bırakıyor ve şimdiden kandiliniz hayırlara vesile olsun diyoruz :)

2012 Yılı Berat Kandili İçin Şık Tebrik Kartı Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Berat Kandili İçin Mesajlar

Berat Kandili İçin Mesajlar

berat kandili, berat gecesi, kandil mesajları, güzel sözler hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Bugün mübarek berat kandili arkadaşlarınıza tanıdıklarınıza kandil mesajı yollamak isteyenler için engüzel sözler burada melekler Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, tüylerinde nur var. Senin de kalbin nurla dolsun kadir gecen mübarek olsun....
  2. Berat Kandili 2012

Berat Kandili 2012

2012 berat kandili, ne zaman, hangi gün, hangi tarihte, merak ettiğiniz bilgiler burada Sevgili Melek'ler ve "2012 Berat Kandili ne zaman" diye merak edenler. 04 - 05 Temmuz -2012 çarşambayı perşembeye bağlayan gecedir. Berat Gecesi Duası Peygamber Efendimiz Aleyhissalâtü Vesselam bu gece Rabbine şöyle dua etmiştir: "Allahım, azabından affına, gazabından rızana...
  3. Berat Kandili Tarihi 2012

Berat Kandili Tarihi 2012

Berat Kandili Tarihi 2012- Berat Kandili Tarihi ne zaman 2012 de Berat Kandili hangi güne geliyor?
  4. Berat Kandili Tebrik Kartları istiyorum sizden

Berat Kandili Tebrik Kartları istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar sizden Berat Kandili Tebrik Kartları paylaşmanızı rica ediyorum mümkünse bana yeni Berat Kandili Tebrik Kartları resimleri aktarır mısınız?
  5. Berat Kandili Gecesi İçin Güzel Sözler Mesajlar 2012

Berat Kandili Gecesi İçin Güzel Sözler Mesajlar 2012

2012 Berat Kandili Mesajları Berat Kandili 2012 Mesajları Sevgili melekler, şimdiden bu gece ibadet ve dualarla geçireceğimiz Berat Kandilini kutluyoruz. Eşe, dosta ve sevdiğiniz herkese yollayabileceğiniz 2012 Berat Kandili mesajları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. :) Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun....

Sayfayı Paylaş