gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Yılı Hac Kurası Diyanet Sorgulama sayfası linkini istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 Yılı Hac Kurası Diyanet Sorgulama sayfası linkini paylaşır mısınız rica etsem sonuçları öğrenmem lazım.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

HAC SORGULAMA Hac Kura Sonuçları Sorgulama 2012

Hac kurası sonuçları 2012 Yılı Diyanet hac Sorgulama sayfası

Bugün Saat 10:00 da Diyanet başkanlığı konferans salonunda çekilecek. Diyanetin resmi sitesinde konuyla ilgili açıklama şöyle;

2012 Yılı Hac Kur'ası ve Hac Kayıtları...

* 2012 yılı Hac Kur'aları 29 MAYIS 2012 Salı Günü Saat:10:00'da Başkanlığımız Konferans Salonunda Bilgisayar Ortamında, Halka ve Basına açık bir şekilde çekilecektir.

İsteyen Vatandaşlarımız Başkanlığımızın Konferans Salonundan Kur'a çekimini izleyebilirler.

* Kur'a Sonuçları aynı gün internetten yayımlanacaktır.

* Çekilen kur'ada kesin kayıt hakkı elde eden hacı adaylarının kayıtları 04-15 Haziran 2012 tarihleri arasında yapılacaktır.

2012 Yılı Hac Kurası

2012 Yılı Hac Kurası Diyanet Sorgulama sayfası linkini istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Askerlik Sorgulama Sayfası 2012

Askerlik Sorgulama Sayfası 2012

askerlik sorgulama, tc kimlik no ile, nasıl olur, ne yapmak lazım, nerede, ile ilgili bilgiler burada melekler Askerlik yapacaksınız ama nereye düştüğünüzü tam olarak bilmiyorsanız arkadaşlarım. Lütfen sizin için hazırladığımız konunun detaylarına şöyle bir göz atın. Herkese hayırlı teskereler diliyorum. Askere gidecek yakını olan melekler için tc kimlik numarası ile askerlik...
  2. kyk burs sorgulama sayfası 2011 2012 yılları için

kyk burs sorgulama sayfası 2011 2012 yılları için

kyk sonuçları, kyk sonuçları 2011, kyk sonuçları ne zaman açıklanacak, kyk sonuçları 2012, kyk sonuçları ne zaman açıklanıyor, kyk sonuçları ne zaman açıklanır 2011 Bursa başvuruda bulunmuş meleklerimiz burs sonuçları 04/10/2011 tarihinde açıklanacaktır. Sizler için oluşturduğumuz http://www.meleklermekani.com/2011_2012_burs_sonuclari.html sayfasından tc kimlik numaranızı doğrulama kodunu...
  3. Diyanet 2012 hac fiyatları

Diyanet 2012 hac fiyatları

2012 diyanet hac fiyatları hac fiyatları diyanet 2012 hac fiyatları 2012 Dileriz ki Yüce Allah herkesin o mübarek toprakları görmesini nasip eylesin diyor ve Diyanet 2012 Hac fiyatları hakkında merak eden arkadaşlarımıza, henüz 2012 Hac fiyatları belli değil, Diyanet tarafından fiyatlar belli olur olmaz, sitemizde yayınlayacağız Melek'ler.
  4. 2012 Özürlü maaşı sorgulama sayfası

2012 Özürlü maaşı sorgulama sayfası

Özürlüyüm ve maaş bağlanıp bağlanmadığını hangi linkten nereden sorgulayacağımı bilmiyorum birisi ban yardım edebilir mi lütfen.
  5. Hac kura sonuçları sorgulama 2012  sonuçları istiyorum

Hac kura sonuçları sorgulama 2012 sonuçları istiyorum

Hac kura sonuçları sorgulama 2012 merhaba arkadaşlar sizden 2012 yılında hacca gidecek olanlar için sonuçları rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş