gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Yılı Lojman Kiraları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 Yılı Lojman Kiraları ne kadaro ldu haberini duydunuz mu acaba bu sene ne kadar kira verecez lojmanlarda:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Yılı Lojman Kiraları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Yılı Kira Gelirlerinizi Neye göre beyan edeceksiniz

2009 Yılı Kira Gelirlerinizi Neye göre beyan edeceksiniz

kira beyannamesi 2009 2010 yılı kira beyannamesi 2010 beyanı SEVGİLİ MELEKLER Kira geliriniz varsa bununla ilgili bilmeniz gerekenler bu yazıda... Yılın sonuna geldiğimiz şu günlerde, 2009 yılında elde edilen kira gelirlerinin beyan edilip edilmeyeceğine ve beyan edilmesi halinde nasıl bir tablo ile karşılaşılacağının bilinmesinde yarar var. İşyeri kira geliri 22 bin liralık beyan sınırını...
  2. Kira kontratı örneği 2012

Kira kontratı örneği 2012

2012 yılı için kira kontratı yapmak istiyorum var ise bana xls formatında vermeniz mümkün müdür kira kontratı yapacağım. Teşekkür ediyorum. Yaren.
  3. 2012 Yılı Kira Gelir Vergisi

2012 Yılı Kira Gelir Vergisi

2012 Yılı Kira Gelir Vergisi ne kadar oldu lütfen bu konuda bilgisi olan haberi olanlar yazsın hanımlar.
  4. Lojman Kiraları 2012

Lojman Kiraları 2012

2012 Yılı Lojman Kiraları ne kadar Lojman Kiraları 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda 2012 yılı lojman kiraları hakkında sizlere merak ettiğiniz bilgileri sunuyor ve yılın lojman kiraları ücretleri hakkında ki bilgileri aktarıyoruz. Lojman kiralarını belirleyen tebliğ 28 Aralık 2011 tarihli Resmi Gazetede yayımlandı. Geçen yılki tebliğde yer alan miktarlar yüzde 10 civarında...
  5. Kira Gelir Vergisi Hesaplama 2012

Kira Gelir Vergisi Hesaplama 2012

2012 Yılı Kira Gelir Vergisi Hesaplama 2012 Yılı Kira Gelir Vergisi Hakkında Bilgi Merhaba Sevgili Melek'ler ve 2012 Yılı Kira Gelir Vergisi hakkında bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizler için ve konuyla ilgili tüm arkadaşlarımız için 2012 Yılı Kira Gelir Vergisi hesaplama bilgilerini sunuyoruz. Kira Gelirinin Kapsamı Arazi, bina, haklar, motorlu taşıtlar ve...

Sayfayı Paylaş