gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Yılı PMYO Sınav Sonuçları Belli Oldu Melekler

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 pmyo sınav sonuçları pmyo 2012 sınav sonuçları

Sevgili melekler, 2012 pmyo sınavlarına giren, taban puanlarına göre tercihlerini gönderen adayların 2012 pmyo sınav sonuçları belli oldu. İşte detaylı bilgiler..

1 Temmuz 2012 tarihinde yapılan Polis Akademisi Polis Meslek Yüksekokulları (PMYO) Öğrenci Adaylığı Sınavı'nın değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. Sonuçlar https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklandı.

Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir.

2012 Yılı PMYO Sınav Sonuçları Belli Oldu Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Euro 2012 Play Off Kura Sonuçları Belli Oldu Melekler!

Euro 2012 Play Off Kura Sonuçları Belli Oldu Melekler!

2012 euro play off kuraları çekildi sonuçları hangi ülkeler eşleşti türkiye kimle oynayacak maç tarihi zamanı ile ilgili bilgiler burada melekler Polonya'nın Krakow kentinde çekileneuro 2012 play off kuralarında Türkiye'nin rakibi Hırvatistan oldu melekler :) Play off elemelerinde millilerimize şimdiden başarılar dileyerek haberi aynen aktarıyoruz; Çift maçlı eleminasyon sistemine göre...
  2. 2012 Trafik Cezaları Belli Oldu Melekler !

2012 Trafik Cezaları Belli Oldu Melekler !

2012 trafik cezaları 2012 trafik cezası yeni trafik cezaları ile ilgili bilgiler burada melekler. Trafik kurallarına aman dikkat edin melekler. :) Bu uyarımız elbetteki öncelikle kendinizin ve karşınızdakinin sağlığı için elbette. Daha sonra da cebinizin yanmaması için. Çünkü 2012 trafik cezaları yeni yılla birlikte % 10 artıyor. Bana kalırsa az bile artırmışlar. Çünkü milletimiz ne yazık ki...
  3. Pmyo Sınav Soruları 2012

Pmyo Sınav Soruları 2012

2012 Polis Meslek Yüksek Okulu sınav soruları 2012 Pmyo Sınav Soruları 2012 2012 PMYO Sınavı ne zaman olacak arkadaşlarım birde sınav olduktan sonra bana sınav sorularını ekler misiniz teşekkür ediyorum.
  4. 2012 Asgari ücret zammı belli oldu melekler

2012 Asgari ücret zammı belli oldu melekler

2012 asgari ücret zammı asgari ücret 2012 2012 asgari ücret net ne kadar Asgari ücretle çalışan melek'lerimiz ve misafirlerimiz için 2012 asgari ücret brüt zamları hakkında bilgiler aktaracağız bu yazımızda Melek'ler. 2012 Asgari ücret zammı ne kadar olacak diyenler, buyrun lütfen. Asgari Ücret Açıklandı, İşte Asgari Ücret 2012 Zammı 2012 Asgari Ücret Belli Oldu 2012 yılının ilk 6 ayında...
  5. 2012 Pmyo Fiziki Yeterlilik Sınavı

2012 Pmyo Fiziki Yeterlilik Sınavı

2012 Pmyo Fiziki Yeterlilik Sınavı hakkında bilgi verir misiniz bana? Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Sayfayı Paylaş