gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 yılı yeni bir çağın başlangıcı mı olacak?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar söylentilere göre 2012 yılında kıyamet kopacaktı acaba 2012 yılı yeni bir çağın başlangıcı mı olacak?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 yılı yeni bir çağın başlangıcı mı olacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. her son yeni bir başlangıç demektir

her son yeni bir başlangıç demektir

Hani böyle; o çok sevdiğin insandan aslında beklenen ama olmasını istemediğin bir ayrılık teklifi gelir ya... Hani böyle; o an boğazına bir şey düğümlenir de konuşmakla konuşmamak arasında büyük bir mücadele verirsin ya... Hani böyle; derler ya "başımdan kaynar sular döküldü" diye... Hani böyle; ellerin ayakların titrer de bir yer ararsın ya tutunmak için kendine... Hani böyle;...
  2. **Her son, yeni bir başlangıç**

**Her son, yeni bir başlangıç**

Hani böyle; o çok sevdiğin insandan aslında beklenen ama olmasını istemediğin bir ayrılık teklifi gelir ya… Hani böyle; o an boğazına bir şey düğümlenir de konuşmakla konuşmamak arasında büyük bir mücadele verirsin ya… Hani böyle; derler ya “başımdan kaynar sular döküldü” diye… Hani böyle; ellerin ayakların titrer de bir yer ararsın ya tutunmak için kendine… Hani böyle; “seni...
  3. 2012 Yeni Yıl dilekleri

2012 Yeni Yıl dilekleri

2012 yılında yeni yıl yılbaşı dileklerinizi ve mesajlarlınızı lütfen bu başlık altından yazalım. Güzel bir katılım istiyorum arkadaşlarım. Bakalım 2012 den kim neler bekliyor neler temenni ediyor. Hadi bakalım herkesi bekliyoruz. İlk Ben Yazıyorum. YENİ YIL DİLEĞİM : Yeni yıl öncelikle huzun barış ve sağlık getirsin. Herkesin yeni yılını şimdiden tebrik ediyorum. Sadmin
  4. 2012 yılında neler olacak?

2012 yılında neler olacak?

2012 de neler olacak 2012 yılında neler yaşanacak Teorilere göre 2012 yılında dünyanın sonu geliyor bakalım bu teoriler ne kadar doğruymuş Melek'lerim. Gerçi kesin doğruluk için yılın bitimini beklemek gerekir diyor ve 2012 de neler olacak buyrun öğrenelim diyoruız :) 21 Aralık 2012 tarihinde meydana gelecek, 26 bin yılda bir gerçekleşen galaktik hizalanma, Mayalara göre yepyeni bir...
  5. Üç Ayların Başlangıcı 2012 yılında ne zaman?

Üç Ayların Başlangıcı 2012 yılında ne zaman?

Üç Ayların Başlangıcı 2012 de ne zaman acaba bu konuda bana cevap verecek kişi yada kişiler var mı aranızda?

Sayfayı Paylaş